Nowy Football Manager 2020 - Jedna z najlepszych gier sportowych?

Nowa wersja FM była już dostępna w wersji beta od kilku tygodni. 

Dlaczego CS:GO jest tak popularny w Polsce?

Wśród setek gier co roku trafiających na sklepowe półki, czy też raczej do cyfrowej biblioteki Steam lub innej platformy dystrybucyjnej, trafiają się tytuły legendarne, które na lata podbijają serca graczy.

Po prostu... Nintendo

Chętnych na nową konsolę Nintendo Switch, która zadebiutowała w marcu tego roku, wciąż nie brakuje.

Taki mamy klimat na VR

HTC Corp., które kojarzymy przede wszystkim z produkcji smartfonów, pracuje nad technologią śledzenia ruchów gałek ocznych (eye-trackingtechnology).

FIFA na Nintendo Switch

To już pewne – Nintendo mierzy wysoko z konsolą Switch.

2017 rokiem... Nintendo?

Rok 2017 dla fanów Nintendo zapowiada się naprawdę smacznie.

[E3 2013] Relacja z konferencji Sony

Konferencja Sony rozpoczęła się od zapewnień, że obecne platformy (Vita, PlayStation 3) nadal będą wspierane. Obiecano, że na Vicie spodziewać się możemy takich produkcji jak Batman: Arkham Origins, Doki Doki Universe, Killzone: Mercenary, The Walking Dead  czy chociażby Destiny of Spirits.

[E3 2013] Relacja z konferencji Ubisoftu

Ubisoft zawsze zaczyna swoje konferencje z hukiem – tak samo było tym razem. Imprezę rozpoczął Jerry Cantrell z Alice in Chains, dając popis swoich muzycznych umiejętności.

[E3 2013] Relacja z konferencji Electronic Arts

Electronic Arts rozpoczęło swoją konferencję od prezentacji najnowszej części Plant vs. Zombies, zatytułowanej Garden Warfare.

[E3 2013] Relacja z konferencji Microsoftu

Chociaż konferencja Microsoftu nie odbyła się bez drobnych przeszkód i opóźnień, to jednak wypadła o wiele lepiej niż ta, na której zapowiedziano nowego Xboxa.

Nowy Xbox to Xbox One - o konferencji słów kilka

To już oficjalne - nowa konsola korporacji Billa Gatesa to Xbox One (a nie jak spekulowano wcześniej, Xbox Infinity).

The Night of the Rabbit - zapowiedź

Zapowiedź przygodówki The Night of the Rabbit.

Letnia Konferencja CD Projekt RED - sprawozdanie

Letnia Konferencja CD Projekt RED  rozpoczęła się wzmianką o ponad 400 tysiącach sprzedanych egzemplarzy „Wiedźmina 2" - i to wszystko w przeciągu pierwszego tygodnia.

Przedpremierowe uruchomienie Wiedźmina 2 wielką wtopą? [AKTUALIZACJA]

Każdy posiadacz Edycji Kolekcjonerskiej drugiej części przygód Geralta miał mieć możliwość uruchomienia gry na dzień przed jej premierą. Tak niestety się nie stało.

padbar - krótkie sprawozdanie z otwarcia

Wczoraj o godzinie 20.00 przy ulicy Ewangelickiej 6 w Lublinie nastąpiło oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce baru dla graczy.

Plany na rok 2010

Zazwyczaj pod koniec roku publikujemy podsumowanie minionych 12 miesięcy. Tym razem, zamiast patrzeć wstecz i zastanawiać się, czy był to rok dobry dla graczy czy też nie, skupimy się na tym, co nas czeka w nadchodzącym czasie.

„Art of Murder: Sztuka Zbrodni” i „Klątwa Lalkarza”, czyli agentka FBI, wyprawa archeologiczna oraz rewolucja francuska

Seria „Art of Murder" jest kolejnym przykładem dobrze zrealizowanej gry przygodowej, która przyciąga gracza nie tylko ciekawymi zagadkami, ale również dość interesującą fabułą oraz świetnie wykonaną stroną techniczną.

Blood Bowl - zapowiedź

Po sukcesach jakie odniósł Warhammer 40.000: Dawn of War, firma Games Workshop coraz odważniej zaczęła udzielać licencji na swoje produkty.

Empire: Total War - przewodnik

Seria Total War ma dość długą historię (jak na gry komputerowe). Jej pierwszą odsłoną był „Shogun: Total War" wydany w roku 2000. Od tamtego czasu ukazały się kolejne trzy części i pięć dodatków do nich.

Wywiad z twórcami Wiedźmina

"Wiedźmin" to nadal bardzo gorący temat, szczególnie w świetle ostatnich ogłoszeń, dotyczących wersji konsolowej. Tym samym przeprowadziliśmy mały wywiad, z twórcami przygód Geralta.

Podsumowanie roku 2008

Zestawienie najważniejszych gier i wydarzeń minionego roku.

Neverwinter Night's 2 - Arymateya

W imieniu ekipy pierwszego w Polsce serwera Neverwinter Nights 2 „Arymateya” chcę przekazać, że pracę nad jego trzecią odsłoną zostały zakończone! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi tego przedsięwzięcia wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli takiej okazji.

Relacja ze spotkania z Larą Croft w warszawskim Empiku

W tą sobotę w warszawskim Empiku odbyło się spotkanie z nową bodydublerką Lary Croft - Alison Caroll. Zainteresowanych zapraszamy do lektury relacji z konferencji prasowej.

Discworld Noir - klasyka nie umiera nigdy

Co otrzymamy z połączenia świetnej, kryminalnej opowieści, niesamowitego świata ukochanego przez rzesze fanów oraz porządnej gry przygodowej? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym oto artykule, poświęconym grze "Discworld Noir".

Painkiller – historia serii

Kolejna gra, kolejna seria, kolejny artykuł. Tym razem na celowniku znalazł się polski "Painkiller", ze studia People Can Fly.

Podsumowanie roku 2007

 Jaki był rok 2007? Czy zdołał się zapisać złotymi zgłoskami w pamięci graczy? Czy gry komputerowe doczekały się wreszcie kolejnego przełomu? Cóż, to już każdy musi ocenić sam - ale ten tekst powinien Wam choć nieco rozjaśnić sytuację.

Hitman - historia serii

Kolejny artykuł z cyklu "Historia serii". Tym razem padło na jednego z najpopularniejszych zabójców - Agenta 47.

MAX PAYNE - Antologia

Najsłynniejszy gliniarz w historii gier komputerowych powraca. Dzięki rodzimemu dystrybutorowi mamy okazję jeszcze raz przeżyć wspaniałą przygodę, więc jest to najlepszy moment, aby przedstawić wszystkim postać Maxa Payne'a. Zapraszam gorąco do lektury!

The Neverhood - powrót do korzeni

Choć nie jest to najświeższa gra, to jednak zasługuje na wzmiankę w naszym dziale. Starsi gracze zapewne się uśmiechną, innym tytuł ten raczej wiele nie powie - ale i tak warto się z nim zapoznać.

Call of Duty - historia serii

Kolejny artykuł z cyklu "Historia serii". Tym razem bierzemy pod młotek cykl Call of Duty - czy wyjdzie z tego obronną reką? Zachęcam do lektury.

Tomb Raider - historia serii

Jedna z najdłuższych serii w dziejach rozrywki komputerowej. Ponad siedem tytułów w cyklu, wiele konwersji na różne platformy oraz tysiące sprzedanych egzemplarzy. Kto nie słyszał o Larze Croft niefch się nawet do tego nie przyznaje. A jak to wszystko dokładnie wygląda? Przeczytajcie poniższy artykuł...

Heroes of Might And Magic - historia serii

Kto nie słyszał o tej serii? Jest to chyba jeden z najpopularniejszych cyklów w branży gier komputerowych. Najpopularniejszy i posiadający dość burzliwą historię.