[E3 2013] Relacja z konferencji Electronic Arts

Autor: Ivan Redaktor: Ivan

Dodane: 10-06-2013 23:37 ()


Electronic Arts rozpoczęło swoją konferencję od prezentacji najnowszej części Plant vs. Zombies, zatytułowanej Garden Warfare. Chociaż realia gry pozostają niezmienne to jej formuła owszem - nowa część to specyficzny shooter z podziałem na klasy i elementami tower defense, ukazany z perspektywy trzeciej osoby.

Następnie zaprezentowany został kolejny trailer Titanfall wraz z komentarzem twórców. Po tym mogliśmy ujrzeć krótką zapowiedź (niewiele pokazującą)... Star Wars: Battlefront. Jedyne co obecnie wiadomo to to, że gra działać będzie na silniku Frostbite 3. 

Kolejną zaprezentowaną produkcją była nowa część serii Need For Speed o podtytule Rivals. Zaprezentowano fragment rozgrywki, gdzie gracze wcielili się tak w ściganych jak i ścigających. Dodatkowo zaprezentowano krótki klip "making of" z nadchodzącego filmu Need For Speed (premiera wiosną 2014).

Następnie przyszła kolej na Dragon Age Inquisition, które zostało zapowiedziane na jesień przyszłego roku. Kolejnymi grami były produkcje z cyklu EA Sports. Każdej z nich towarzyszył przedstawiciel odpowiedniej dyscypliny oraz komentarz odnośnie nowych funkcji, jakie zostały wprowadzone do kolejnych odsłon: 

* NBA Live 14

* Madden NFL 25

* FIFA 14

* UFC

Po prezentacji gier sportowych przyszła pora na Battlefielda 4, gdzie zaprezentowano w działaniu tryb multiplayer. Tytułem wieńczącym konferencję było Mirror's Edge 2, na które czekało wiele osób.


comments powered by Disqus