Pionek V - relacja z dużą galerią

 Jak bardzo trzeba być szalonym, żeby spędzić w pociągu 14 godzin celem pogrania 13 godzin, czyli zapraszam do relacji z V edycji Pionka - gliwickich spotkań z grami planszowymi.

Mech Wars - premiera

Wydawnictwo Pole Position ujawniło datę premiery swojej najnowszej gry - Mech Wars. Po raz pierwszy gracze będą mieli okazję zapoznać się z grą już 17 listopada podczas konwentu Falkon 2007 w Lublinie.

Krótka historia Hexa

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Portal prezentujemy wam artykuł poświęcony historii rozwoju popularności gry Neuroshima Hex. Zapraszamy do lektury.

Pionek III - relacja

Jak w 3 dni odbyć całą jednodniową imprezę, czyli zapraszam do relacji z III edycji Pionka.

Planszowa relacja z Nocy Kultury

Dnia pierwszego czerwca bieżącego roku, w ramach "Nocy z kulturą", odbyło się spotkanie z grami planszowymi, jakiego jeszcze w moim życiu nie było. Zapraszam do przeczytania relacji.

Wprowadzenie do Konkurencji

Zapraszam do przeczytania wprowadzenia do gry "Konkurencja".

Wprowadzenia do "Anachronismu"

Zapraszamy do przeczytania artykułu wprowadzającego do gry karcianej "Anachronism". Mamy nadzieję, że Was zainteresuje.

Wywiad z Wydawnictwem Styks

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z przedstawicielami Wydawnictwa Styks - Michałem Sztąberkiem i Błażejem Grygielem. Styks to nowa firma na polskim rynku gier planszowych, której pierwsza produkcja - szlachecka gra edukacyjna "Pojedynek" ujrzała właśnie światło dzienne.

Planszówkowe spotkania cz. 4

Zapraszamy do przeczytania relacji z sobotnich spotkań poświęconych planszówkom, które co tydzień w Lublinie organizuje Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza". Życzymy przyjemnej lektury.

Planszówki na XX LDF

Zapraszamy do przeczytania sprawozdania z planszówek na 20. edycji Lubelskich Dni Fantastyki, które miały miejsce w dniach 24 - 25 lutego. Życzymy miłej lektury.

Planszówkowe spotkania cz. 3

Zapraszamy do przeczytania trzeciej relacji z planszówkowych spotkań, które odbywają się w Lublinie w każdą sobotę. Życzymy miłej lektury.

Planszówkowe spotkania cz. 2

Zapraszamy do przeczytania drugiej odsłony relacji ze spotkań z planszówskami. Życzymy milej lektury.

Planszówkowe spotkania cz. 1

Zapraszamy do przeczytania relacji z planszówkowego lubelskiego spotkania, będącej otwarciem cyklu gawędziarskiego o graniu. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba i teksty Tomka na stałe zagoszczą na Paradoksie.

Wprowadzenie do Kartazmy RGK

Niedługo premiera nowej gry karcianej Kartazma RGK (pierwsza połowa grudnia). W związku z tym, w kilku miastach Polski odbędą się premierowe turnieje. Koszt udziału to 50 złotych. Za tą kwotę otrzymujemy starter i 3 boostery. Dokładne daty turniejów podane będą już niedługo. Miejsca: Kraków, Szczecin, Gliwice, Nowy Sącz (jeśli będą chętni), Katowice, Wrocław i Lublin (również jeśł będą chętni). Na razie zapraszam do przeczytania wprowadzenia do Kartazmy RGK.