Wiersze Eliandira - Miłość

Zapraszamy do przeczytania poezji autorstwa Eliandira. Przed Wami garść wierszy o uczuciu, które chyba nikomu nie jest obce... Życzymy emocjonującej lektury!

Morderca niedoskonały

Zapraszamy do przeczytania tekstu wyróżnionego w konkursie "Morderca", który niedawno zakończył się na naszym serwisie. Życzymy miłej lektury.

Wiersze slavian_ignis

Zapraszamy do lektury kolejnej porcji poezji slavian_ignis.  

Wiersze Eliandira - "Życie"

Zapraszamy do przeczytania wierszy Eliandira. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają. Zapraszamy do lektury!

Wiersze Eliandira - Fantastyka

Zapraszamy do przeczytania kilku wierszy Eliandira. Tym razem zaprezentujemy Wam poezję o tematyce fantastycznej, częściowo inspirowaną Światem Mroku. Zapraszamy do lektury!

Czy magia istnieje?

Zapraszamy do przeczytania wiersza Iwony Dziakiewicz, który został wyróżniony w konkursie "Rytuał", niedawno zakończonym na naszym serwisie. Życzymy przyjemnej lektury.

"Rytuał Wierności"

Zapraszamy do przeczytania tekstu Renaty Farbaniec, który został wyróżniony w konkursie "Rytuał", niedawno zakończonym na naszym serwisie. Życzymy przyjemnej lektury.

"Z chmury czarnych skrzydeł kruczych..."

Zapraszamy do przeczytania wiersza Renaty Farbaniec, który został wyróżniony w konkursie "Zbrodnia", niedawno zakończonym na naszym serwisie. Życzymy przyjemnej lektury.

Bieszczadzkie Dusioły 2007

Wszystkich  miłośników Bieszczad  i związanej z nimi poezji zapraszam serdecznie na Turniej Jednego Wiersza „Bieszczadzkie Dusioły".

Wiersze slavian_ignis

Zapraszamy do przeczytyania kilku wierszy slavian_ignis. Poezja, choć dość mroczna, obfituje w bogactwo historyczno - kulturowych skojarzeń, warto więc pobłądzić za autorką w zakamarkach jej wyobraźni.

Wiersze Agnieszki Zniszczyńskiej cz. 2

Zapraszamy do przeczytania nowej porcji wierszy Agnieszki Zniszczyńskiej. Poprzednie zyskały sobie Waszą przychylność, mamy więc nadzieję, że i w tych znajdziecie coś dla siebie. Życzymy miłej lektury.

Wiersze Wojtka Popika

Do tej pory Wojtek publikował u nas wyłącznie swoje opowiadania. Jak się jednak okazuje nie jest to jedyny rodzaj twórczości uprawiany przez tego młodego autora. Co powiecie na kilka wierszy? Zapraszam do czytania!

Wiersze Łukasza Leśniewicza

Zapraszamy do przeczytania kilku wierszy Łukasza Leśniewicza, które zamieszczamy w niedawno powstałym dziale - poezja. Gorąco też zachęcamy do komentowania i oceniania, bo przecież dla autorów właśnie ten element jest najistotnieszy. Mamy nadzieję, że ta poezja przypadnie Wam do gustu.

Wiersze Agnieszki Zniszczyńskiej cz. 1

Zapraszamy do przeczytania wierszy Agnieszki Zniszczyńskiej. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają.