„Full Thrust” - taktyczny system w klimatach fantastyki militarnej

Kto z nas, fanatyków science fiction, nie marzył o tym, aby zasiąść kiedyś za sterami X-winga, czy też podziwiać kosmos z mostka USS Enterprise pędzącego ku nowej "startrekowej" przygodzie?

Scenariusze na falkonowy turniej Infinity

Zapraszamy do zapoznania się z scenariuszami do gry bitewnej Infinity. Zostaną one wykorzystane podczas turnieju na Falkonie 2008.

„Pirates of the Spanish Main” - recenzja

Zapraszamy do przeczytania recenzji gry bitewnej „Pirates of the Spanish Main”. Życzymy przyjemnej lektury.

Games Day 2008 - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konwentu Games Day 2008, który odbył się 26 lipca 2008 w Donald E. Stephens Convention Center w Chicago.

Scenariusze na dragonowy turniej Infinity

Zapraszamy do przeczytania scenariuszy do gry Infinity. Zostaną one wykorzystane podczas turnieju na Dragonie 2008, ich autorem jest Dąbi.

Games Day 2007 - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Games Day 2007, który odbył się w zeszłym miesiącu w Chicago. Mamy nadzieję, że fotorelacja będzie się Wam podobać.

Games Day 2007 - relacja

Zapraszamy do przeczytania relacji z Games Day 2007. Życzymy miłej lektury.

Armie Starego Świata cz. 1

Zapraszamy do przeczytania artykułu dla początkujących, wprowadzającego do świata "Warhammera Fantasy Battle". Mamy nadzieję, że tekst Was zainteresuje.

Misja 01 - FIRE! - raport bitewny z AT-43

Rozpoczęły się walki o Avę!  Therianie powrócili, ale ludzie pod sztandarem Zjednoczonych Narodów nie oddadzą planety tak łatwo... Zapraszamy do lektury raportu bitewnego z systemu AT-43.

Prezentacja gry bitewnej AT-43

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą prezentacją gry bitewnej AT - 43, wydanej przez francuską firmę Rackham. Życzymy miłej lektury.

Taktyka ofensywna krasnoludów

Zapraszamy do przeczytania sympatycznego tekstu, który w fabularyzowany sposób przedstawia uwagi na temat taktyki ofensywnej brodatej armii. Życzymy przyjemnej lektury.

Zwiadowcy krasnoludzcy

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem do Warhammera Fantasy Battle, opisującym jedną z jednostek armii krasoludów - krasnoludzkich zwiadowców. Życzymy miłej lektury.

Krasnoludzcy górnicy

Zapraszamy do przeczytania artykułu opisującego jedną z formacji armii krasnoludów do gry Warhammer Fantasy Battle, wraz z pomysłami na jej zastosowanie na polu bitwy. Życzymy przyjemnej lektury.

Kilka porad dla młodych, krasnoludzkich generałów

Zapraszam do przeczytania lekko stylizowanego tekstu o tworzeniu armii krasnoludów. Życzę przyjemnej lektury.

Relacja z turnieju Konfrontacji na Mantikorze III

Zapraszam do zapoznania się z relacją z konfrontacyjnego turnieju na tegorocznej Mantikorze.

Ragnarok

   Międzyrzec Podlaski to uznana „firma" na konwentowej mapie Polski. Klub Miłośników Fantastyki „Mithril" to przecież organizator znakomitego Wizkonu. Tym razem zaprosił nas na mniejszą imprezę. Mając jeszcze w pamięci jak najlepsze wspomnienia z tegorocznego Wizkonu, postanowiłem odwiedzić i przy okazji tej imprezy gościnny Międzyrzec.