Gra przeglądarkowa DAY AFTER WAR

DAY AFTER WAR przedstawia świat po III wojnie światowej, która przyniosła ogromne straty w ludziach. Nieliczni pozostali na małym "skrawku" Ziemi tocząc bój o przetrwanie. Każdy z graczy na początku przygody z DAW, ma do wyboru wcielenie się w jedną z 10 postaci, które dla nich przygotowaliśmy. Dzielą się równo: 5 ras po 2 klasy.

FIVE MINUTES - interaktywny zombie horror

FIVE MINUTES to interaktywne połączenie gry i filmu. Z pomocą gracza-widza, główny bohater tej opowieści, John, walczy z infekcją i opiera się przemianie w ożywionego trupa. Jeśli John skoncentruje się na swoich wspomnieniach, ma szansę opierać się zakażeniu, ale zostało mu niewiele czasu...

Projekt „Duma Szlachecka”

„Duma Szlachecka” to strategiczna gra przeglądarkowa free-to-play osadzona w realiach XVII-wiecznej Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Istotą jest realizm historyczny: całe środowisko gry i wszystkie obiekty, a w przyszłości także zadania, powstają we współpracy z historykami. Ręcznie rysowana grafika wprowadza w unikalny klimat epoki.

Internetowa gra giełdowa dla studentów

Gazeta Giełdy PARKIET zaprasza wszystkich studentów do sprawdzenia swoich umiejętności i "nosa inwestycyjnego" w X edycji Internetowej Gry Giełdowej.

Neuroshima: Nowy Świat - gra przeglądarkowa

Twórcy smsowej gry w świecie Neuroshimy zapowiedzieli stworzenie  gry przeglądarkowej "Neuroshima: Nowy Świat."

$330000 za nieruchomość w grze online

Tak, to nie żart. Gracz ukrywający się pod pseudonimem Buzz "Erik" Lightyear za taką właśnie kwotę zakupił  stację kosmiczną Crystal Palace w grze Enthropia Online.

TWars - nowa Polska gra

"Plemiona rzymskie" są grą strategiczno-enomoniczną, rozgrywaną w czasie rzeczywistym.

Start drugiego serwera na VIS ARCANA

Administracja gry VIS ARCANA z radością informuje, że 30 czerwca (wtorek) o godzinie 18.00 otwarty dla graczy zostanie Visheim,  drugi serwer w grze.

Nowości w RedDragonie

Zaczyna się nowa osiemnasta era w grze. Wraz z nią przygotowano kilka aktualizacji i poprawek.

Nowy MMORPG w świecie fantasy

Richard Garriott chce stworzyć nową grę. Ma nią być projekt z gatunku MMORPG, umiejscowiony w średniowiecznych klimatach fantasy.

Grasz w gry komputerowe? Możesz mieć problem ze znalezieniem pracy...

Na angielskich serwisach internetowych i forach dla graczy zawrzało. Jak donoszą internauci, część pracodawców nie chce zatrudniać fanów gier komputerowych. Podobno są gorszymi pracownikami. Szczególnie szerokim łukiem omijani są miłośnicy World of Warcraft.

Promocja w grze RedDragon

W grze online RedDragon od 1 listopada rozdają opłacone księstwa za darmo - w całkiem interesującej promocji. Wprawdzie opłacone księstwo w RD nie daje przewagi w grze, wszystkie są takie same, ale obowiązuje zasada, że wolno grać tylko jednym nieopłaconym. Teraz za darmo już dwoma… 

Zbliża sie koniec s10

Nadchodzi koniec rozgrywki na serwerze s10 w grze travian. Gracze szykują się do końcowych ataków na wioski Natarów i podwyższają stan swojego wojska. 

Aktualizacja plemion

22 września plemiona przeszły aktualizację do wersji 4.5. O szeregu idących z tym nowych możliwości i zmian możecie przeczytać tutaj

Nowości w Orodlinie

W Krainie Orodlinu zawrzało. Zewsząd pojawiają się wyznawcy nowego kultu, którzy domagają się wybudowania nowej kaplicy w stołecznej Świątyni. Sprawa wyglądała na tyle poważnie, że władza postanowiła ugiąć się pod żądaniami wyznawców nowego Boga. Zablokowano całą dzielnicę mieszkalną i zorganizowano roboty na wielką skalę. Społeczeństwo jest podzielone i wcale nie przekonane. Co będzie dalej pokaże przyszłość...

ORODLIN - tekstowy MMORPG

Zapraszamy do przeczytania tekstu wprowadzającego do gry internetowej Orodlin, której jesteśmy patronem. Mamy nadzieję, że artykuł Was zainteresuje i z przyjemnością sięgniecie po tę grę.

Co nowego w Orodlinie?

W Królestwie Orodlinu trwają przygotowania do rozpoczęcia konkursu na kapłanów, albowiem na dniach mieszkańcy tej Krainy będą mogli zawiązywać oficjalne związki małżeńskie.

Nowa rasa w grze RedDragon

RedDragon - znana i uznana gra online, po 3 latach od wprowadzenia ostatniej nowej rasy, poświęconych na rozwój w innych płaszczyznach, doczekał się wreszcie kolejnej, już jedenastej - Plemion Feniksa.

Hattrick współpracuje z Interią

Kolejna gra internetowa, tym razem znana hattrick.org, nawiązała współpracę z polskim portalem internetowym. Więcej w rozszerzeniu newsa.

Podsumowanie zmian na nadchodzący sezon

Administratorzy gry hattrick.org przygotowali graczom krótkie streszczenie zmian wprowadzanych w nadchodzącym sezonie. Więcej w rozszerzeniu newsa.

Garść newsów z hattricka

Przez ostatni tydzień, w świecie hattricka doszło do kilku ważnych zmian. Więcej w rozszerzeniu newsa.

Nowy odcinek Rednerała

Ukazała sie kolejna plansza RedDragonowego komiksu Rednerał.

Nowy odcinek Rednerała

Ukazała sie kolejna plansza RedDragonowego komiksu Rednerał.

Zmiany w hattricku

W nowym sezonie, administratorzy hattricka planują szereg zmian, które znacząco wpłyną na przebieg meczu.Więcej w rozszerzeniu newsa.

II Wielki Krakowski zlot fanów RedDragona

26.01.2008 (sobota) przewidywana jest kolejny zlot fanów RedDragona. W tym roku jest on połączony z imprezą poprzedzająca, odbywająca się w piątek 25.01.2008. Zlot odbędzie się w Krakowskim Oficjalnym Pubie Reddaragona - PUB KURANT.

VIS ARCANA - ponowne otwarcie

Już dzisiaj o godzinie 14.00 nastąpi ponowne uruchomienie serwera gry sieciowej VIS ARCANA.

Podsumowanie roku 2007 na RedDragonie

Administratorzy gry RedDragon, zapraszają do wzięcia udziału w ankietach podsumowujących "Rok zlotowy" 2007. Więcej możecie przeczytać tutaj

Przenoszenie monet w grze zatrzymane

Z dniem 14.01.08 zostało oficjalnie zatrzymane przenoszenie monet w grze Travian.

Nowy odcinek Rednerała

Ukazała sie kolejna plansza RedDragonowego komiksu Rednerał.

Match of the Season

Administratorzy gry hattrick.org poinformowali, że można już zarezerwować grę "Match of the Season", planszową wersję Hattricka. Więcej w rozszerzeniu newsa

Romasz wygrał HT Masters

Romasz z Polski został nowym triumfatorem Hattrick Masters po finałowym zwycięstwie nad spiroezie z Belgii, z końcowym wynikiem 2-0. Gratulujemy zwycięzcy

Nowy odcinek Rednerała

Ukazała sie kolejna plansza RedDragonowego komiksu Rednerał.

OskaRDy rozdane

25 grudnia ogłoszono wyniki OskaRDów 6 ery nowej rachuby!

Ruszyła nowa era RedDragona

19 grudnia w RedDragonie wystartowała nowa era - piętnasta lub siódma nowej rachuby, jak jest to liczone, odkąd gra znów jest bezpłatna.

Kwalifikacje czas zacząć

W piątek 23 listopada rozpoczynają się kwalifikacje do następnych Hattrickowym Mistrzostw Świata

Recenzja Gladiatusa

Poczuj się jak w starożytnym Rzymie- chroń miasto przed najeźdźcami, walcz na arenie... Wciel się w prawdziwego gladiatora dzięki zyskującej na popularności grze  Gladiatus.

Nowy odcinek Rednerała

Ukazała sie kolejna plansza RedDragonowego komiksu Rednerał. 

Świat 11 ruszył

W czwartek, 15.11. w godzinach przedpołudniowych rozpoczęło sie życie na świecie 11. Więcej w rozszerzeniu newsa.

Duże zmiany w zasadach gry ogame

Administratorzy "Ogame" podali na forum gry szereg zmian, które mają wejść życie od 28 listopada. Więcej o zmianach tutaj źródło:ogame.onet.pl

Zmiany w handlu

Nastąpiły znaczące zmiany dotyczące handlu na grze "Vis Arcana". Więcej w rozszerzeniu newsa

VIS ARCANA pod patronatem Paradoksu

Miło nam poinformować, że nasz serwis objął patronatem grę sieciową VIS ARCANA.

Kolejna plansza komiksu Rednerał

Ukazała sie kolejna plansza RedDragonowego komiksu Rednerał.

Wywiad z Headadminem RedDragona

Dzisiaj oddajemy w wasze ręce wywiad z Headadminem jednej z najpopularniejszych gier via www na polskim rynku. Chcesz poznać jego najbliższe plany dowiedzieć sie co MieszaU knuje przed monitorem, musisz to przeczytać.

Kolejna plansza komiksu Rednerał

Ukazała sie kolejna plansza RedDragonowego komiksu Rednerał. Więcej w rozszerzeniu newsa.

Poszukiwani supporterzy

Administratorzy gry Travian w dalszym ciągu poszukują supporterów na s5. Po więcej zajrzyj tutaj