TWars - nowa Polska gra

Autor: Shersoft Redaktor: Ivan aka Immortal

Dodane: 20-01-2010 16:51 ()


"Plemiona rzymskie" są grą strategiczno-enomoniczną, rozgrywaną w czasie rzeczywistym.

Jeśli grałeś w takie gry online jak travian czy plemiona, to TWars, jest właśnie dla Ciebie! Zakładając konto w grze, stajesz się przywódcą małej osady rzymskiej.

Jako przywódca rzymian, musisz zadbać o rozwój swojego miasta i całego państwa. Musisz wznosić nowe budynki w mieście (kopalnie, stocznie, magazyny, mur obronny). Jednocześnie powinieneś zadbać o odpowiednią obronę miasta poprzez szkolenie jednostek.

Kiedy Twoja republika rzymska zacznie prężniej się rozwijać, musisz zacząć rekrutować nowe legiony rzymskie, kawalerię, słonie bojowe, flotę bojową. Osadnicy pozwolą Ci skolonizować nowe tereny, w celu poszerzania granic swojego imperium rzymskiego. W grze możesz walczyć  z plemionami barbarzyńskimi, przyłączać się do sojuszy militarno-ekonomicznych, rozwijać technologie, dzięki którym Twoje legiony staną się silniejsze, przez co będą mogły zadawać większe straty przeciwnikowi.

Ciekawa i kolorowa mapa pozwoli Ci na przeglądanie najodleglejszych zakątków świata antycznego. W panteonie możesz kontaktować się z bogami rzymskimi, którzy wciąż niezadowoleni, żądają nowych ofiar w postaci surowców. Systematyczne ofiary pozwolą, przypodobać się takim bogom jak Jowisz, Amor, Esckulap, Mars, Neptun, Wulkan czy Fortuna, którzy w zamian mogą obdarować Cię charakterystycznymi tylko dla siebie ofiarami lub czarami, które możesz użyć przeciwko wioskom wroga (np. armageddon, zniszczenie jednostek itp).

Jeśli przekonałem Cię do gry, to po prostu zarejestruj się, przeczytaj na początku tutorial i zacznij swoją przygodę w świecie, wojny, przygody i magii...

Strona internetowa TWars


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...