Z okazji listopadowej pory prezentujemy Wam galerię zdjęć "Halloween", której autorem jest Jacek "Spider" Strzyż. Zapraszamy do oglądania i komentowania.
Zapraszamy do obejrzenia sesji fotograficznej o tematyce gotyckiej, która odbyła się w podziemiach lubelskiej starówki. Zdjęcia autorstwa Krzysztofa Stępniaka są pełne klimatu i tajemniczości; zachwycają i inspirują...
Świat "schizoidalnych" postaci, posępnych krajobrazów i widoków rodem z sennego koszmaru to przedmiot zainteresowania i fascynacji Pauliny. Zapraszamy do obejrzenia.
Zapraszamy do obejrzenia zbioru prac kolejnej osoby związanej ze środowiskiem Cytadeli Syriusza. Rysunki na pewno spodobają się wszystkim, którym bliski jest klimat Paradoksu.
Zapraszam wszystkich do obejrzenia galerii prac fantastycznych Achiki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: od prac w klimacie fantasy, poprzez baśń, SF i surrealizm...Prace powstały w latach 1995-2001.
Zapraszamy do obejrzenia zestawu prac Dagmary, zainspirowanego tarotem. Znalazły się tutaj oryginalne projekty kart, namalowane przez autorkę. Zobaczcie sami jak Dagmara zinterpretowała ten ciekawy temat.
Twoje gg jest obleśnie pomarańczowe... nadaj mu nowy wyraz, nadaj mu PARADOKSALNĄ SKÓRKĘ! Zapraszam do obejrzenia galerii skórek na gg - są to print screeny skórek, które potem można pobrać w rarze.
A oto część moich zwyrodniałych pracek fotograficznych - tak lubię kobiety i robaki :) ...Są to cykle fotografii: 7 grzechów głównych, mikro, światło, miasto oraz parę pojedynczych zdjęć - zapraszam.
Francisco Goya y Lucientes ur. 30 marca 1746, zm. 15 kwietnia 1828 w Bordeaux, był on malarzem królewskim na dworze hiszpańskim. Zachęcam do obejrzenia galerii, w której znajdują się ryciny z serii "Kaprysy"/"Kiedy rozum śpi, budzą się upiory".
Zapraszamy do obejrzenia kilku prac Witkacego - artysty, którego twórczość plastyczna chętnie eksplorowała obszary wyobraźni i sennych widziadeł, odrealnione i fantastyczne.
Kunszt malarski i niepokojące wykorzystanie niecodziennych, fantastycznych elementów. W malarstwie działającego na przełomie XIX i XX wieku symbolisty nastroju nie brakuje na pewno.
Dzisiaj w sztuce związanej z fantastyką triumfy święci wyidealizowany wizerunek kobiecy w odrealnionym otoczeniu. Temat ten był nie mniej interesujący dla czeskiego grafika z przełomu XIX i XX wieku - Alfonsa Muchy.