"Podziemia" - galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii zatytułowanej "Podziemia" Mamy nadzieję, że zdjęcia będą się Wam podobały. 

"Kraków" - galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć zatytułowanej "Kraków". Jej autorem jest Jacek "Spider" Strzyż.

Halloween - galeria

Z okazji listopadowej pory prezentujemy Wam galerię zdjęć "Halloween", której autorem jest Jacek "Spider" Strzyż. Zapraszamy do oglądania i komentowania. 

Warszawskie graffiti

Prezentujemy galerię zdjęć warszawskiego graffiti znajdującego się na murach toru wyścigów konnych na Slużewcu, przy ulicy Puławskiej.

"Gaja Matka" - galeria fotografii

Katarzyna "Selket" Pukaluk prezentuje Nam kolejne ze swoich fotograficznych prac. Zapraszam do obejrzenia cyklu "Gaja Matka".

Galeria fotografii gotyckiej

Zapraszamy do obejrzenia sesji fotograficznej o tematyce gotyckiej, która odbyła się w podziemiach lubelskiej starówki. Zdjęcia autorstwa Krzysztofa Stępniaka są pełne klimatu i tajemniczości; zachwycają i inspirują...

Nasi bracia mniejsi - galeria Selket

"Nasi bracia mniejsi" to kolejny zbiór fotografii autorstwa  Katarzyny Pukaluk, który chcemy Wam zaprezentować. Zapraszamy do galerii Selket.

Non omnis moriar - fotografie Selket

Zapraszamy do obejrzenia nastrojowych zdjęć Katarzyny "Selket" Pukaluk. Na początek cykl "Non omnis moriar".

Fantastyka oczami dziecka

Zapraszam do obejrzenia fantastycznych prac dzieci. Zobacz, w jaki niesamowity i nietuzinkowy sposób najmłodsi postrzegają fantastykę.

Galeria prac Pauliny "Rzepichy" Simlat

Świat "schizoidalnych" postaci, posępnych krajobrazów i widoków rodem z sennego koszmaru to przedmiot zainteresowania i fascynacji Pauliny. Zapraszamy do obejrzenia.

Galeria Dominiki Rycerz

Zapraszamy do obejrzenia zbioru prac kolejnej osoby związanej ze środowiskiem Cytadeli Syriusza. Rysunki na pewno spodobają się wszystkim, którym bliski jest klimat Paradoksu.

Galeria malarska Agnieszki "Achiki" Szady

Zapraszam wszystkich do obejrzenia galerii prac fantastycznych Achiki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: od prac w klimacie fantasy, poprzez baśń, SF i surrealizm...Prace powstały w latach 1995-2001.

Absolutna nagość

Zapraszam do obejrzenia nowej galerii zdjęć inspirowanych człowiekiem (w biologicznym tego słowa znaczeniu).

Fotografia

Zapraszamy do obejrzenia cyklu fotografii impresyjnych Krzysztofa Badowskiego. Prace wrażeniowo ukazują chwile ulotne oraz piękno różnych pór dnia.

Galeria inspirowana Nordią

Przedstawiam Wam kilka swoich prac, których tematyka dotyczy jednej z krain Monastyru - Nordii. Zapraszam do oglądania.

Fotografia - galeria zdjęć Biru

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć Biru - zamościanki, którą ściągneliśmy do Lublina. Oglądajcie i komentujcie.

Tarot - galeria Dagmary Stefańskiej

Zapraszamy do obejrzenia zestawu prac Dagmary, zainspirowanego tarotem. Znalazły się tutaj oryginalne projekty kart, namalowane przez autorkę. Zobaczcie sami jak Dagmara zinterpretowała ten ciekawy temat.

Skórki na gg

Twoje gg jest obleśnie pomarańczowe... nadaj mu nowy wyraz, nadaj mu PARADOKSALNĄ SKÓRKĘ! Zapraszam do obejrzenia galerii skórek na gg - są to print screeny skórek, które potem można pobrać w rarze.

Fotografia

A oto część moich zwyrodniałych pracek fotograficznych - tak lubię kobiety i robaki :) ...Są  to cykle fotografii: 7 grzechów głównych, mikro, światło, miasto oraz parę pojedynczych zdjęć - zapraszam.

Złomowisko

Zapraszam do obejrzenia cyklu moich prac o wdzięcznym tytule "Złomowisko":)

Tapety

Tapetki i tapeciory dla wszystkich... nawet dla tych ZESCHIZZZOWANYCH:)...(a także specjalna tapeta dla konkurencji - K-miś) ... :D.

Francisco Goya

Francisco Goya y Lucientes ur. 30 marca 1746, zm. 15 kwietnia 1828 w Bordeaux, był on malarzem królewskim na dworze hiszpańskim. Zachęcam do obejrzenia galerii, w której znajdują się ryciny z serii "Kaprysy"/"Kiedy rozum śpi, budzą się upiory".

Stanisław Ignacy Witkiewicz

Zapraszamy do obejrzenia kilku prac Witkacego - artysty, którego twórczość plastyczna chętnie eksplorowała obszary wyobraźni i sennych widziadeł, odrealnione i fantastyczne.

Gustave Moreau

Gustave Moreau - jeden z najważniejszych przedstawicieli malarstwa symbolicznego. Krótka wizytówka specyficznego klimatu malarza.

Jacek Malczewski

Kunszt malarski i niepokojące wykorzystanie niecodziennych, fantastycznych elementów. W malarstwie działającego na przełomie XIX i XX wieku symbolisty nastroju nie brakuje na pewno. 

Alfons Mucha

Dzisiaj w sztuce związanej z fantastyką triumfy święci wyidealizowany wizerunek kobiecy w odrealnionym otoczeniu. Temat ten był nie mniej interesujący dla czeskiego grafika z przełomu XIX i XX wieku - Alfonsa Muchy.

Boris Vallejo

 Boris Vallejo

Design - Justyna Urniaż

Stronki, loga, plakaty, ilustracje... - zapraszam :)

Rysunek / Grafika Justyna Urniaż

Galeria rysunku warsztatowego i linorytu.

Malarstwo - Justyna Urniaż

Galeria malarstwa: akryl, ekolina ... ;p 

Słonik - galeria różności

A tutaj kilka moich prac wystawionych na zjadliwą krytykę...:)

Tapety

A tutaj znajdziecie tapetki paradoksalne

Liliana Kozak - malarstwo

Oto kawałek twórczości jednej z członkiń LSF - Lili Kozak.