"Fantastyczny wielobój" - hardcorowy konkurs!

Autor: Redakcja Redaktor: Sienio

Dodane: 11-01-2009 02:34 ()


W zapowiedziach na 2009 rok powiedzieliśmy, że niedługo ruszy kolejny konkurs - będzie nim Fantastyczny wielobój. Jeśli chcesz sprawdzić swoją wiedzę i wygrać super nagrody, ten konkurs jest dla Ciebie!

 

 

Konkurs będzie trwał do 8 marca, Co kilka dni będą zamieszczane kolejne serie pytań (22 I, 3  II, 13 II oraz 25 II). Odpowiedzi należy wysłać w przeciągu 7 dni od ogłoszenia pytań. Ogłoszenie wyników będzie 8 marca. Rozdanie nagród zaś podczas rzeszowskiego R-konu.

Wygra osoba, która zdobędzie największą ilość punktów - maksymalna ich liczba to 100. Publikowane kolejne serie pytań będą składać się z kilku różnych dziedzin wiedzy: literatury, nauki, RPG, gier planszowych i karcianych, komiksu, filmu, Gwiezdnych wojen, mangi i anime, muzyki, gier komputerowych, fandomu,  oraz gier bitewnych. Jednak nie każdy temat zostanie uwzględniony we wszystkich seriach pytań.

 

Piąta seria pytań znajduje się w tym miejscu!

 

 

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie wyślij e-maila z poprawnymi odpowiedziami na adres: konkurs[at]paradoks.net.pl. My zajmiemy się zliczaniem punktów za poprawnie udzielone odpowiedz, a pod koniec także ogłoszeniem wyników zabawy. W wiadomości koniecznie muszą być zawarte dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres, nick na forum Paradoksu).

 

Trzy osoby z największymi liczbami punktów zostaną nagrodzone - dostaną one książki i gry komputerowe, a także wiele innych interesujących gratisów! O puli wyróżnień będziemy Was informować na bieżąco, ale już teraz zdradzę, że nagrody warte są ponad 600 zł! Dodam, że  nadal prowadzimy rozmowy z potencjalnymi sponsorami, co oznacza, że nagród będzie jeszcze więcej!

 

Podsumujmy:

  • 5 serii po 20 pytań
  • maksymalna liczba punktów wynosi 100
  • odpowiedzi należy wysłać na adres konkurs[at]paradoks.net.pl
  • ogłoszenie wyników 8 marca
  • nagrody są wartę ok. 800 zł, a pula wciąż rośnie
  • rozdanie nagród odbędzie się na R-konie w dniach 13-15 marca

 

Masz jakieś pytania i uwagi związane z "Fantastycznym wielobojem"? Chciałbyś włączyć się do akcji i dodatkowo nagrodzić konkursowiczów? A może myślisz o umieszczeniu bannera i plakatu na swojej stronie?  Napisz do nas na ten adres: rednacz@paradoks.net.pl.

 

Życzymy powodzenia! 

 

Nagrody sponsorują:

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...