Wakacyjny turniej Mordheim

Dnia 25 lipca 2009 w Lublinie odbedzie się turniej Mordheim.

Dzieci Rogatego Szczura III - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju Mordheim, który odbył się 28 lutego b.r. w MDK nr 2 w Lublinie.

"Legenda Czarnej Perły" - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju Mordheim, który odbył się 16 listopada b.r. w ramach konwentu Falkon 2008.

"Szalony Iwan" - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju Mordheim, który odbył się 25 października b.r. w MDK w Krakowie.

Regulamin turnieju "Szalony Iwan"

         Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, uściśleniami oraz punktacją turnieju Mordheim pt."Szalony Iwan", który odbędzie się 25.10.2008 w Krakowie. Ponadto prezentujemy godzinowy plan turnieju.

I Otwarte Mistrzostwa Lublina w Mordheim - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z I Otwartych Mistrzostw Lublina w Mordheim, które odbyły się w ramach konwentu Dragon 2008.

"Krasnoludzki Szaniec" - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju Mordheim "Krasnoludzki Szaniec", który odbył się w ramach konwentu Falkon 2007.

OMTH 2007 - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z "Otwartych Mistrzostw Mordheim klubu Treasure Hunters 2007".

Regulamin turnieju "Krasnoludzki szaniec"

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, usciśleniami oraz punktacją turnieju Mordheim pt."Krasnoludzki szaniec", który odbył się 18 listopada 2007r. w ramach konwentu Falkon 2007.

"Krasnoludzki Szaniec" - scenariusze turniejowe

18 listopada 2007r., podczas konwentu "Falkon 2007" w WSPiA w Lublinie odbędzie się turniej Mordheim pt."Krasnoludzki Szaniec". Tym razem, na uczestników, bedą czekały naprawdę ciężkie wyzwania - w mieście pojawiły się Krasnoludy! Jednak któż nie marzy o zdobyciu ich skarbów...

IV Otwarte Mistrzostwa Mordheim pod patronatem Paradoksu

Miło nam poinformować, że nasz serwis objął patronatem IV Otwarte Mistrzostwa Mordheim, które odbędą się w Krakowie 27 października.

OMTH 2007

OMTH czyli Otwarte Mistrzostwa Treasure Hunters w Mordheim, odbywające się w Krakowie. Znana jest już data tej imprezy.

W dwie minuty o Mordheim

Nie wiesz czym jest Mordheim? Ten artykuł z pewnością rzuci trochę światła na to, czym jest Miasto Potępionych... Zapraszamy do lektury!

"Rest in peace" - fotorelacja

Fotorelacja z lubelskiego turnieju Mordheim "Rest in peace"Data: 21 kwietnia 2007 - "Dragon 2007"Organizator: LSF "Cytadela Syriusza"

"Rest in peace" - scenariusze turniejowe

W mieście zwanym Mordheim, nawet po śmierci trudno zaznać spokoju. Oto scenariusze turnieju "Rest in peace", który odbędzie się 21 kwietnia na konwencie Dragon 2007.

Mordheim roosters

Podczas poszukiwań Wyrdstone'a dobrze mieć w ręku miecz. A w cholewie buta - ostry sztylet. I łuk w zasięgu dłoni. I amulet szczęścia... I najlepiej mieć to wszystko spisane na karcie warbandy!

Mordheim PL

Zapoznaj się z zasadami gry Mordheim - całkowicie po polsku!

Mordheim - zasady Miasta Potępionych

Mordheim - wspomnienie tętniącego życiem miasta skazanego na zagładę. Wielu było na tyle odważnych lub głupich, by zapuścić się w ruiny, jakie zostały po uderzeniu komety. Niewielu jednak udało się opuścić je w pełni zdrowym na ciele bądź umyśle. Oto zasady rządzące Mordheim...

"Da Green Rulez" - fotorelacja

Fotorelacja z lubelskiego turnieju Mordheim "Da Green Rulez"Data: 18 listopada 2006 - "Falkon 2006"Organizator: LSF "Cytadela Syriusza"

"Da Green Rulez" - scenariusze turniejowe

"Da Green Rulez" to tytuł turnieju Mordheim , który odbył się na konwencie Falkon 2006. Do zamieszek w mieście potępionych przyłożyły rękę gobliny, orki a nawet trolle! Zielonoskóra banda potrafiła nieźle namieszać nie tylko we własnych szeregach...

Regulamin lubelskich turniejów Mordheim

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem turniejów Mordheim organizowanych w Lublinie przez LSF"Cytadelę Syriusza".

oMTH 2006

Fotorelacja z "Otwartych Mistrzostw Mordheim klubu Treasure Hunters"Data: 28-29 październik 2006Organizator: klub "Treasure Hunters", Kraków.

"Chaos Happenings" - scenariusze turniejowe

26 sierpnia 2006r., podczas konwentu "Polcon 2006" w Gimnazjum nr 10 w Lublinie odbył się turniej Mordheim pt."Chaos Happenings". Chaos przybierał różne postacie: od dziwnych zjawisk, poprzez wysłanników Khorne'a, po mutacje wśród członków warband. Każdemu dał się we znaki...

"Chaos Happenings" - 26 sierpnia 2006

Fotorelacja z lubelskiego turnieju "Chaos Happenings"Data: 26 sierpnia 2006 - Polcon 2006

Nowe zasady w Mordheim

Na forum Specialist-Games przedstawione zostały trzy  propozycje, które mają ulepszyć atrakcyjność tarcz oraz zbroi. Zapraszam do lektury i testowania.

"Dzieci Rogatego Szczura - scenariusze turniejowe

22 kwietnia 2006 r. w IV LO im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie odbył się turniej Mordheim pt. „Dzieci Rogatego Szczura”. Przebiegłe plany i zasadzki Skavenów dały o sobie znać w każdym scenariuszu...

"Dzieci Rogatego Szczura" 22 kwietnia 2006

Relacja z turnieju Mordheim, który odbył się 22 kwietnia 2006 r. w IV LO im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie. Organizatorem turnieju było Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza". Imprezę sponsorowały sklepy internetowe "Jama" oraz "Q-workshop" a także LSF "Cytadela Syriusza".

"Spalić Czarownicę!" - scenarusze turniejowe

25 lutego 2006 w LO im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie odbył się turniej Mordheim pt."Spalić Czarownicę". Scenariusze z elementami magii sprawiły, że rozgrywki odbiegły daleko od standardów...

"Spalić Czarownicę!" - 25 luty 2006

Fotorelacja z lubelskiego turnieju "Spalić Czarownicę!"Data: 25 luty 2006Organizator: LSF "Cytadela Syriusza"Sponsorzy: "Q-workshop", LSF "Cytadela Syriusza"Patronat: "Miragliano", "Wrota Wyobraźni"