Zwiastun „Czarnej Pantery 2” podbija internet

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 26-07-2022 15:37 ()


Zwiastun Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zadebiutował w hali H podczas Comic-Conu w San Diego, a wkrótce trafił do sieci. Rozmowy w mediach społecznościowych wskazywały, że fani oglądali zwiastun masowo, gdy tylko został udostępniony, a teraz wiemy, jak wiele było to osób.

Zwiastun zdobył 172 miliony wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin, co czyni go jednym z najlepszych debiutów zwiastuna MCU. Liczba ta prawie podwaja 88 milionów widzów, którzy oglądali zwiastun Czarnej Pantery w 2017 roku. Hashtag #WakandaForever utrzymywał pozycję nr 1 w trendzie przez ponad pięć godzin z rzędu, a Chadwick Boseman, Namor, Shuri, T'Challa, Ryan Coogler i Angela Bassett również stali się popularnymi tematami w całym kraju.

Spider-Man: Bez drogi do domu ma największą liczbę wyświetleń w ciągu 24 godzin z 355,5 milionami wyświetleń. Zwiastun filmu Thor: Miłość i grom zebrał 208 milionów wyświetleń, co oznacza, że Czarna Pantera 2 jest tuż za nim w przypadku samodzielnych tytułów. Cztery filmy o Avengers przyciągnęły większą liczbę wyświetleń, w tym zwiastun Avengers: Koniec gry (289 mln), ostatni zwiastun Avengers: Koniec gry (268 mln), zwiastun Avengers: Wojna bez granic (230 mln) i ostatni zwiastun Avengers: Wojna bez granic (179 milionów).


comments powered by Disqus