Wspominamy tych, którzy od nas odeszli

Pierwszy i drugi dzień listopada, czyli odpowiednio Dzień Wszystkich Świętych i Święto Zmarłych to czas, kiedy szczególnie wspominamy osoby, które odeszły od nas do wieczności.

Jaką suszarkę do ubrań kupić?

Ubrania po treningu wyprane i suche kolejnego dnia? 

Życzenia noworoczne!

Redakcja Serwisu Paradoks pragnie złożyć wszystkim czytelnikom oraz sympatykom naszego portalu najlepsze życzenia noworoczne

Wspominamy tych, którzy od nas odeszli

1 i 2 dzień listopada, czyli Dzień Wszystkich Świętych i Święto Zmarłych to szczególne dni, w które wspominamy tych, którzy odeszli od nas do wieczności.

Kartki świąteczne od Marka Sachmaty

Marek Sachmata z okazji świąt wielkanocnych przygotował kilka jajecznych kartek.

Życzenia wielkanocne!

Kochani Czytelnicy! Redakcja portalu Paradoks pragnie złożyć wszystkim naszym sympatykom życzenia zdrowych, spokojnych, rodzinnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.

Życzenia noworoczne!

Redakcja Serwisu Paradoks pragnie złożyć wszystkim czytelnikom oraz sympatykom naszego portalu najlepsze życzenia noworoczne, spełniania najskrytszych marzeń, realizacji upragnionych projektów, zdrowia i pomyślności. 

Wesołych Świąt!

Drodzy Czytelnicy! 

Życzenia noworoczne!

Redakcja Serwisu Paradoks pragnie złożyć wszystkim czytelnikom oraz sympatykom naszego portalu najlepsze życzenia noworoczne.

Życzenia świąteczne!

Drodzy czytelnicy! 

Życzenia świąteczne od wydawców

Prezentujemy kartki świąteczne od wydawców, którzy również przyłączyli się do życzeń redakcyjnych.

Życzenia świąteczne od Redakcji

Drodzy czytelnicy i sympatycy! Z okazji Bożego Narodzenia Redakcja portalu Paradoks składa Wam najserdeczniejsze życzenia radosnych, pogodnych i rodzinnych świąt.

Wesołych Świąt!

Życzenia świąteczne od całej redakcji.

Dołącz do Redakcji!

Jesteś ambitny i pomysłowy? Chcesz pisać felietony, opowiadania?Pragniesz podzielić się z innymi wyszperanymi w zakamarkach sieci ciekawymi wiadomościami?Jeździsz na konwenty i chciałbyś pisać z nich relacje?

Zmiana na stanowisku redaktora naczelnego

W dniu dzisiejszym oficjalnie rezygnuję z funkcji redaktora naczelnego serwisu Paradoks.

Awaria usunięta

Awarię zażegnaliśmy. Błędy uniemożliwiające korzystanie z serwisu zostały usunięte, a z naszego portalu ponownie można korzystać w pełnym zakresie. Za tę kilkudniową przerwę przepraszamy wszystkich naszych Czytelników. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyeliminować trapiące nas problemy. 

Nabór do Redakcji!

Wszystkie osoby chcące rozwijać swoje zainteresowania, dzielić się z innymi przemyśleniami, prowadzić interesujące dyskusje, a także aktywnie uczestniczyć w budowaniu fandomu, zapraszamy do podjęcia współpracy z serwisem Paradoks! 

Paradoks poleca!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z piątką najciekawszych tekstów, które opublikowaliśmy w minionym miesiącu.

Kolejne konkursy na Outpost

Miło nam poinformować, że na zaprzyjaźnionym serwisie The Outpost niedawno pojawiły się nowe konkursy. Zapraszamy do wzięcia w nich udziału.

Top 10 Grudnia!

Ostatni miesiąc minionego roku obfitował w wiele ciekawych publikacji. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem 10 najciekawszych. 

Noworoczna Aktualizacja OUTPOST

Zaprzyjaźniony z nami serwis Outpost zaprasza do zapoznania się z noworoczną aktualizacją. 

Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzącego 2010 roku w imieniu swoim i całej redakcji, życzę naszym Czytelnikom fantastycznej sylwestrowej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku!

Zimowe konkursy na Outpost

Miło nam poinformować, że na zaprzyjaźnionym serwisie The Outpost niedawno pojawiły się nowe konkursy. Zapraszamy do wzięcia w nich udziału.

Top 10 Listopada!

Zapraszamy do zapoznania się z 10 najciekawszymi publikacjami zamieszczonymi na łamach naszego serwisu w zeszłym miesiącu. 

Nowy konkurs na Trek.pl

Serwis Trek.pl oraz SCI FI Channel zapraszają do wzięcia udziału w konkursie poświęconym serialowi "Miecz prawdy". Więcej informacji tutaj!

Galeria pokonkursowa - fantastyczna fotografia!

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi pracami nadesłanymi na Wakacyjny Konkurs Fotograficzny!

TOP 10 września

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem najciekawszych publikacji zamieszczonych na łamach naszego serwisu we wrześniu.

Top 10 Sierpnia!

Zapraszamy do zapoznania się z listą najciekawszych publikacji zamieszczonych na łamach naszego serwisu w zeszłym miesiącu. 

Wyniki konkursu na opowiadanie za tydzień

Wcześniej zapowiadaliśmy, że wynik konkursu na najlepsze opowiadanie zostanie ogłoszony w ciągu 30 dni od  jego zakończenia. Dziś jednak informujemy, że na rozwiązanie konkursu trzeba poczekać jeszcze tydzień.

"Fantastyczna Istota" - galeria

Zapraszamy do zapoznania się z pokonkursową galerią, na którą składają się wybrane przez nas prace przysłane na graficzny konkurs "Fantastyczna Istota". 

Top 10 Lipca!

Zapraszamy do zapoznania się 10 najciekawszymi publikacjami, które pojawiły się w minionym miesiącu. 

Nowe konkursy na stronie Outpost

Miło nam poinformować, że na zaprzyjaźnionym serwisie The Outpost niedawno pojawiły się nowe konkursy. Zapraszamy do wzięcia w nich udziału. 

14 lipca 3 lata działalności Paradoksu!

W związku z 3. rocznicą „urodzin” chcielibyśmy serdecznie zaprosić na Dni Jakuba Wędrowycza, podczas których odbędzie się Zlot Paradoksowy! Aby hucznie uczcić to święto przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników wiele ciekawych atrakcji.

Aktualizacja na Outpost

Zaprzyjaźniony z nami serwis Outpost przygotował dla czytelników czerwcową aktualizację. Z nowymi artykułami można się zapoznać tutaj.

Top 10 Maja!

Zapraszamy do zapoznania się z 10 najciekawszymi publikacjami, jakie zostały zamieszczone na łamach naszego serwisu w zeszłym miesiącu.

Pożegnanie

Żegnam wszystkich serdecznie. Dziękuję zarówno koleżankom i kolegom z Redakcji, jak również czytelnikom. 

Dziś ostatni dzień konkursu "Groźne bestie - kalkara"!

Przypominamy, że tylko do dzisiaj, do godziny 23:59 można wysyłać swoje prace, które wezmą udział w konkursie. Ogłoszenie wyników nastąpi 28 kwietnia.

"Fantastyczna pisanka" - ostatnie godziny konkursu!

Już tylko do dzisiaj, do godziny 23:59 można wysyłać fantastyczne pisanki, które wezmą udział w konkursie. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie tutaj.

Kwietniowa Aktualizacja OUTPOST

Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami z "kwietniowej aktualizacji" na zaprzyjaźnionym serwisie OUTPOST. Wszystkie materiały dostępne są w tym miejscu.

Wielkanocne życzenia

Z okazji nadchodzących świąt Redakcja serwisu Paradoks życzy swoim Czytelnikom pogodnych, wesołych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

Współpraca z Trek.pl

Miło nam powiadomić, że nasz serwis rozpoczął współpracę z portalem Trek.pl. W związku z tym faktem zachęcamy do odwiedzenia strony oraz wzięcia udziału w tym konkursie.

Top 10 lutego!

Kolejny miesiąc, kolejna odsłona Top 10. Tym razem zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wynikami plebiscytu odbywającego się w lutym.

Zmiana ankiety na stronie głównej

Na stronie głównej pojawiła się nowa ankieta. Teraz możecie odpowiedzieć na pytanie: "Jaki konwent fantastyczny 2008 roku podobał Ci się najbardziej?". Zapraszamy do udziału w głosowaniu!

... poleca Paradoks

Zapraszamy do obejrzenia galerii plakatów Paradoksu, które zostały rozwieszone na konwencie Dragon (21-22 kwietnia). Mamy nadzieję, że przynajmniej niektóre żartobliwe komentarze Was rozbawią.