Razumowski powraca! Nowa książka Adam Przechrzty już 24 kwietnia!

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 20-04-2020 11:16 ()


Już 24 kwietnia ukaże się nowa książka Adama Przechrzty „Demony Zemsty. Beria”

Jest to zupełnie nowa opowieść nawiązująca do znanego i bardzo cenionego cyklu o Razumowskim (Demony Leningradu, Demony Wojny, Demony Czasu Pokoju, Demony Zemsty. Abakumov).

Pod wskazanym linkiem możecie przeczytać fragment powieści: https://issuu.com/fabrykaslow/docs/przechrzta_demonyzemsty-beria-fragment_sk
 
 

- Nie zginę –zapewniłem. –Znasz ten psalm? „Chociaż idę doliną cienia i śmierci, niczego się nie boję...”.  Amerykańscy żołnierze zmienili zakończenie: „...bo to właśnie ja jestem najgorszym skurwysynem w tej dolinie”.

Pułkownikowi Razumowskiemu nie będzie dane spokojnie powrócić do zdrowia po zamachu Abakumova i spotkaniu z Qingbao. Nagła choroba Stalina rozpoczyna bezlitosną rozgrywkę, w której Razumowski odegra kompletnie niechcianą, choć znaczącą rolę.

Pułkownik musi poradzić sobie z czekistami, Berią, zwolennikami monarchii z "Białego Kremla", błatnymi, triadami, przeszłością własnej rodziny i nieśmiertelnymi z sekty Doskonałych. Prawdopodobnie najrozsądniej zrobiłby przykładając do skroni lufę tokariewa i pociągając za spust. Ale nie ma na to czasu...


comments powered by Disqus