Wolverine na liście życzeń braci Russo, Avengers do poprawki

Autor: Motyl Redaktor: Motyl

Dodane: 05-05-2016 07:45 ()


Ponoć wszystko może się zdarzyć. Do tej pory było niemożliwe pojawienie się Spider-Mana w MCU. A jednak udało się dokonać tej sztuki i Pajączka zobaczymy w "Wojnie bohaterów". Bracia Russo zgodnie przyznają, że Spider-Man należy do ich ulubionych postaci i cieszą się, że doszło do porozumienia między Sony a Marvelem.

Jednakże drugą ulubioną postacią braci jest Wolverine, którego z chęcią widzieliby w filmie z Avengers. Jak sądzicie, czy jest to możliwe, "wypożyczyć" Logana od Foxa? Na pewno jest to jedno z życzeń Russo, którzy po wyśmienitej robocie, jaką zrobili przy "Zimowym Żołnierzu" i "Wojnie bohaterów", mają wolną rękę w kształtowaniu MCU. Już zapowiedziano zmianę tytułu dwóch najbliższych części "Avengers", a także coraz głośniej mówi się o solowym filmie z Czarną Wdową. Imperium Marvela rozrasta się nawet dynamiczniej niż można było się tego spodziewać. 

Warto też wspomnieć, że dwa lata temu Hugh Jackman wyrażał chęć wystąpienia w jednym filmem z Avengers. Wydaje się, że wszystko pozostaje w sferze rozmów między wytwórniami. 

"Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" jutro debiutuje w polskich i amerykańskich kinach.


comments powered by Disqus