Dostępny jest już świąteczny numer magazynu "POCISK"!

Autor: Don Jon Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 23-11-2016 00:39 ()


"Pocisk" to pismo poświęcone opowiadaniom i historiom kryminalnym. Znajdziemy w nim nie tylko przykłady prac najlepszych autorów tego gatunku, lecz także wywiady z literatami, recenzje książek i filmów, felietony i publikacje debiutantów. W sprzedaży jest już dostępny najnowszy, świąteczny numer magazynu.

Informacja wydawcy:

Zimowy numer ocieplamy dla Was, Drodzy Czytelnicy, specjalnymi życzeniami od naszych autorów, pisarzy, przyjaciół. To na osłodę zimowych dni, które w gotowości już stoją za drzwiami, czekając na zaproszenie. Spędźcie je z książką w ręku – mamy nadzieję, że z naszych propozycji literackich znajdziecie coś dla siebie.

Kryminalnie zapraszamy Was do przerażającego tekstu Łukasza Wrońskiego, przybliżającego nam po raz kolejny sylwetkę wielokrotnego, którego zabójstwa przyprawiają o gęsią skórkę. To mało powie- dziane. Piotr Ambroziewicz w swoim stylu rozbawi nas historią PRL-owskiego Dyzmowa i udowodni, że windowanie na stanowiska to praktyka z wieloletnią tradycją.

W imieniu swoim i redakcji chciałam podziękować Wam, Drodzy Czytelnicy za to, że jesteście i czytacie. I życzyć Wam świąt pełnych zgody, pozytywnych myśli i radości choćby i z tego, że groza i mrok to pojęcia znane nam tylko z opisywanych przez naszych ulubionych pisarzy książek.  

Miło nam poinformować, że pośród autorów bieżącego numeru odnajdziemy również naszego redakcyjnego kolegę Marcina Waincetela. Jest on bowiem autorem artykułu przybliżającego docenioną także u nas serię "Fatale" Eda Brubakera i Seana Philipsa. Gorąco polecamy!

 


comments powered by Disqus