Galeria prac LittleLadyPunk

Autor: LittleLadyPunk Redaktor: Wesoła Magda

Dodane: 09-01-2009 15:05 ()


 

LittleLadyPunk – rysowniczka i scenarzystka współpracująca z Vanitachi, współautorka doujinów serii takich jak „Naruto”, „Death Note” i „Harry Potter”. W latach 2001-2005 prowadziła kilka stron fanowskich, od 2004 do 2005 publikowała w internecie tworzony wraz z Vanitachi doujin „Harry Potter i sezon ogórkowy”, a w okresie 2006 – 2008 – doujin do „Naruto” – „Akatsukiss”. „Akatsukiss” zostało wydane przez Studio JG – seria zakończyła się na 6 tomach. Nakładem Studia JG obie autorki wydały też doujin „Chary Porter i sezon polowań na czarownice”. W chwili obecnej trwają prace nad wydaniem tomikowym trzeciego wspólnego tytułu – doujinu serii „Death Note”- „Notes”, a także innymi doujinami.

LittleLadyPunk pracuje także nad autorskimi historiami, z których pierwsza pt. „+Über-Marionette+” pojawi się prawdopodobnie w drugiej połowie roku 2009.

LLP pisze także fanficki i scenariusze teatralne, tworzy amatorskie wideoklipy i udziela się w kilku fandomach, swoje twory publikuje we własnej galerii DeviantArtu… w wolnych chwilach pracuje w teatrze i studiuje.

 

 

Galeria


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...