Nowa książka w Wydawnictwie Solaris

Autor: Krzyś-Miś Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 28-09-2006 19:13 ()


2 października ukaże się kontynuacja powieści „Rok naszej wojny" Steph Swainston, która została w tym roku nagrodzona SFINKSEM dla najlepszej powieści zagranicznej roku 2005. Bedzie ona nosić tytuł: „GDZIE CZAS TO PIENIĄDZ"

 

Wydawca - Wydawnictwo Solaris przedstawia książkę następująco:

"Cztery krainy - cztery rasy.Jeden wróg - Insekty.Obroną Krain kieruje Cesarz z pomocą Kręgu Nieśmiertelnych, których mianuje spośród najlepszych, są wśród nich Łucznik, Fechmistrz, Siłacz, Żeglarz, Posłaniec i inni.Po odparciu ostatniego ataku Insektów, w Krainach panuje pozorny spokój. Fechmistrz przegrywa wyzwanie i pozbawiony nieśmiertelności wywołuje bunt przeciwko cesarzowi. Żeglarka odkrywa na oceanie nieznane wyspy i płynie tam z misją dyplomatyczną. Jant boi się morskich podróży i wraca do narkotycznego nałogu - przedawkowanie ponownie rzuca go do Przejścia - miejsca, gdzie stykają się różne światy i różne rasy z całego uniwersum".

 

Dla tych, co chcieliby poznać teraz całą dylogię, Solaris przygotował niespodziankę! Kto zamówi jednocześnie "Rok naszej wojny" i "Gdzie czas to pieniądz", ten pierwszy tom otrzyma w cenie 26,00 zł (detaliczna 35,90)

 

Źródło: Solaris


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...