Zapowiedzi Wydawnictwa Mag na październik

Autor: Krzyś-Miś Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 22-09-2006 20:28 ()


Wydawnictwo Mag ogłosiło listę zapowiedzi książkowych, które wyjdą na światło dzienne w przyszłym miesiącu:

 

ZAMĘT CZ. 2. CYKL BAROKOWY TOM 2. Neal Stephenson.

 

Data wydania: 06.10.2006

 

Newton i Leibniz nadal przedstawiają światu swoje wspaniałe teorie. Ich wzajemna wrogość narasta, uparta alchemia walczy o prymat z filozofią naturalną, arystokraci tracą głowy, powstają nikczemne spiski, we wrogich twierdzach bije się nowe monety (albo i nie), w odległych krajach ojcowie spotykają dawno nie widzianych synów, kapłani wstają z martwych... A Daniel Waterhouse usiłuje dostać się do Massachusetts, aby uciec przed obłędem, który ogarnia cały świat.

 

WELIN: KSIĘGA WSZYSTKICH GODZIN. Hal Duncan.

Data wydania: 06.10.2006

 

Cały wszechświat jest zaledwie... pyłkiem kurzu, plamą atramentu na powierzchni Welinu. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość połączą się ze sobą i innymi światami oraz mitami. I Welin stanie w ogniu.

Kontrowersyjna powieść o braku tolerancji (zwłaszcza wobec mniejszości seksualnych), okrucieństwie wojny i bezwzględności współczesnych polityków.

Autor jest gościem Targów w Krakowie .O godz. 13.00 dn. 21.10 podpisuje książkę na stoisku FK Jacek Olesiejuk. Spotkanie z autorem na terenie Targów w Krakowie 21.10 godz. 14-15 sala nr. 4.

 

LUDZKIE DZIECI. P. D. James.

Data wydania: 27.10.2006

Rok Omega nastał z dramatyczną nagłością i został przyjęty z niedowierzaniem. Zdawało się, że ludzkość niemal z dnia na dzień utraciła zdolność prokreacji...

 

Omegą nazwano rok 1995, w którym urodziło się ostatnie dziecko na Ziemi. Dwadzieścia pięć lat później liczba ludności świata drastycznie maleje, a wiele krajów pogrąża się w anarchii. Xan Lyppiatt, charyzmatyczny zarządca Anglii, kieruje życiem kraju pewną ręką. Pomimo nieuchronnie zbliżającego się końca ludzkości, codzienne życie na pozór toczy się zwyczajnie.

Ludzkie dzieci to sensacyjna, trzymająca w napięciu i porażająca swoją prawdą powieść o ludzkim losie, doskonała jak każda powieść P. D. James.

 

Źródło: Wydawnictwo Mag


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...