Nowa książka Supernowej

Autor: Krzyś-Miś Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 19-09-2006 23:44 ()


29 września światło dzienne ujrzy nowa książka wydawnictwa Supernowa. Bedzie nią dzieło Donata Szyllera "Martwe dziwki idą do nieba".

A oto opis nadciągającej książki wykonany przez wydawcę:

"ZAŚWIAT - TU DIABŁU MÓWIĄ: „DZIEŃ DOBRY!" 

Poznaj Zaświat, miejsce zamieszkane przez istoty, w które ludzie przestali już wierzyć.

Poznaj jego mieszkańców: diabła Raymonda Chwościka, uzależnionego od mleka, zniszczonego życiem detektywa oraz gliniarza O'Briana i jego partnera inspektora Kotka.

 Poznaj reportera „Czytadła o Poranku" Bobo Lichowlazło, trolle Marilyn i Monroe oraz króla gangsterskiego podziemia Hieronima Boscha.

I wielu innych.

Poznaj ich, ale nie podchodź zbyt blisko. Zwłaszcza do inspektora Kotka. Tak się składa, że jest ogrem i w każdej chwili może wyrwać Ci nogę.

To książka, której prezydenci Zaświatu, Romulus i Remus, zabroniliby Ci przeczytać! 

PIJ MLEKO - BĘDZIESZ MIAŁ KACA! 

Diabeł Raymond Chwościk, prywatny detektyw, zbudził się rano na ciężkim kacu po kilku flaszkach pełnotłustego mleka. Jego wzrok przykuła stara gazeta leżąca na biurku. A dokładnie duży, wytłuszczony nagłówek: SIOSTRZENICA POTENTATA FILMOWEGO GINIE W ZAMACHU BOMBOWYM. ...jak donosi nasz Latający Reporter, wczoraj wieczorem panna Helen Mitchell spłonęła we wraku samochodu. Policja podejrzewa zamach bombowy. Dan T. Alighieri, wuj ofiary i jednocześnie wielki potentat filmowy, powiedział nam: „Niech no ja dorwę tego koboldziego syna, ten gobliński pomiot, tego łachmytę, który zrobił to mojej Helen, to obiecuję, że powyrywam mu wszystkie odnóża i własnoręcznie wepchnę mu je w ...".

Jak widać, Dan T. Alighieri jest mocno poruszony tą tragedią. Policja jest na tropie".

Źródło: Supernowa

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...