Przedsprzedaż neuroshimowego boxu

Autor: Siman Redaktor: Siman

Dodane: 22-02-2008 20:50 ()


Linia wydawnicza Neuroshimy wreszcie ożyła. A to za sprawą z dawna wyczekiwanego boxa - pudełka z wyróżnioną w Quentinie przygodą "Poszukiwacze Zaginionej Ameryki" i mnóstwem dodatków. Razem z rozpoczęciem przedsprzedaży poznaliśmy oficjalny tytuł suplementu i wiele nowych informacji.

"Moloch: Ucieczka z Miasta Maszyn" jest unikalną kampanią, której akcja rozpoczyna sie w Seattle, mieście zajętym przez Molocha. W tej wielowątkowej kampanii bohaterowie graczy mają za zadaniu uciec z terytorium wroga, wydrzeć się z rąk Bestii i przedostać na południe. Tam, gdzie można żyć normalnie. Po drodze na BG czeka wiele zwrotów akcji, intryg i niebezpieczeństw! Przede wszystkim kampania odkrywa część tajemnic Molocha! Pudełko z kampanią zawiera:

- epicką kampanię na kilkanaście sesji gry - podręcznik gracza dla postaci grających na terytorium Molocha

- logiczną grę planszową

- narzędzie dla MG i graczy do przełamywania kodów i zabezpieczeń

- mapy taktyczne

- pocztówkę z Miasta Maszyn

- gazetę ze świata Neuroshimy

- dużo handoutów

- niespodziankę

 

"Moloch: Ucieczka z Miasta Maszyn" to kampania uniezwykla i limitowana. Pudełko zostanie wydane w wąskim nakładzie 500 egzemplarzy i nigdy nie będzie dodrukowane. Suplement możecie zamówić w przedsprzedaży, wpłacając na konto wydawnictwa Portal kwotę 79,00 złotych. Więcej informacji pod tym adresem.

 

 

 

Źródło: Portal


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...