Maskotka Pyrkonu 2007

Autor: Łukasz "TOR" Garczewski Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 01-09-2006 21:27 ()


Organizatorzy Pyrkonu 2007 z przyjemnością ogłaszają rozpoczęcie konkursu na maskotkę Pyrkonu. Konkurs ma za zadanie wyłonić spośród nadesłanych prac możliwie najbardziej pyrkonową z maskotek, która od 2007 roku będzie reklamować poznański konwent. Oczywiście przy okazji organizatorzy chcą zapewnić uczestnikom i fandomowi w ogólności nieco przedpyrkonowej, rysunkowej rozrywki.

 

Kandydatki do tytułu maskotki Pyrkonu powinny odznaczać się cechami, z jakich od lat słyną Pyrkony, czyli być fajne, interesujące i poznańskie. Ponieważ poznański konwent od lat reklamują smoki, wielki gad w roli maskotki jest mile widziany. Jesteśmy jednak otwarci także i na inne propozycje (o ile spełniać będą trzy podstawowe kryteria, które podano powyżej).

 

 

Zwycięzca konkursu otrzyma darmową wejściówkę na Pyrkon 2007, komplet konwentowych gadżetów (w tym koszulkę) oraz atrakcyjną nagrodę rzeczową, a jego praca będzie używana na pyrkonowych plakatach, informatorze, stronie internetowej i innych materiałach promocyjnych.

 

 

1. Prace należy nadsyłać pocztą elektroniczną na adres mailto:masktotka@pyrkon.pl. Temat wiadomości powinien brzmieć „Maskotka".

 

2. Prace przyjmowane są do północy 11 listopada. Decyduje data wysłania wiadomości.

 

3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 listopada podczas Soboty z Fantastyką w Poznaniu oraz podane na stronie internetowej KF „Druga Era" 19 listopada.

 

4. Minimalna akceptowalna wielkość prac to 3000 × 3000 pikseli w rozdzielczości 300 dpi. Z uwagi na ograniczenia techniczne pliki większe niż 10 MB powinny zostać spakowane i przesyłane w czytelnie oznaczonych archiwach nie większych niż 10MB.

 

5. Biorąc udział w konkursie autor zgadza się na przeniesienie wszelkich zbywalnych praw autorskich do nadesłanych prac na Klub Fantastyki „Druga Era".

 

6. Każdy uczestnik ma prawo przysłać dowolną ilość prac.

 

7. Zwycięzców wyłoni w drodze głosowania Komisja Konkursowa. Komisja Konkursowa ma prawo przyznać jedną nagrodę główną oraz dowolną ilość wyróżnień, może też zdecydować się na nie przyznanie głównej nagrody. Od decyzji komisji nie przysługuje odwołanie.

 

8. Wszelkie pytania dotyczące przebiegu konkursu i regulaminu należy kierować na adres pyrkon2007@o2.pl, w wiadomościach zatytułowanych „Maskotka - pytania".


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...