Pochodzenie: Rucker Castle

Autor: Szymon "Siman" Charko Redaktor: Siman

Dodane: 03-09-2006 02:18 ()


Wychowałeś się pod kamiennymi murami twierdzy Drucker i jesteś dziś trochę jak te kamienie. Nieprzenikniony dla obcych, pełen spokoju, pewny swojej wartości i pozycji, jakakolwiek by ona nie była, wychowany w wojskowym drylu i rycerskich prawach. Oczywiście tylko nieliczni dostąpili zaszczytu zostania zakonnikami, ale nawet jeśli nim nie jesteś, stałe przebywanie w ich otoczeniu sprawiło, że rozumiesz potrzebę istnienia twardych i honorowych zasad. Cwaniaczki z Vegas czy innego Detroit mogą sądzić, że życie da ci tyle, ile mu ukradniesz, ty jednak wiesz dobrze, że drogą do sukcesu jest żelazny upór i wytrwałe udowadnianie swoich wartości za każdym razem, gdy tego od ciebie wymagają (i płacą). Zazwyczaj rozumiesz potrzebę wiary jako dobrych podwalin do godnego życia, nie złudnego ratunku od apokalipsy. Masz dobre podstawy, synu, by zostać kimś wielkim. Nie spapraj tego.

 

Cechy (Wybierz jedną z nich):

Hierarchia

Podstawa to znać swoje miejsce. Ty to wiesz i stosujesz z zyskiem dla siebie. Dostajesz +2 do Charakteru do wszystkich twoich testów Perswazji, Zdolności Przywódczych, Postrzegania emocji i Blefu dotyczących ludzi którymi przewodzisz lub u których pracujesz dłużej niż tydzień. Jeśli zaś wytrzymasz miesiąc (oczywiście w miarę regularnych kontaktów, w przypadku pracodawców – regularnych zleceń), wykupywanie punktów Powiązań związanych z tymi ludźmi jest o połowę tańsze. Oni po prostu widzą, że pasujesz tam, gdzie się znajdujesz i do głowy im nie przyjdzie niespodziewanie cię zwolnić lub obalić jako szefa.

Solidnie i czysto

Powiadają, że zamkowi to porządna firma i ty podtrzymujesz to powiedzenie. Masz o poziom wyższy suwak niż to wynika z zasad w testach wymagających skupienia i konsekwentnej pracy, pod warunkiem, że w miejscu w jakim się znajdujesz jest w miarę schludnie i czysto (decyzja MG). Wychowałeś się w zadbanej okolicy i przyzwyczaiłeś się do tego. Powiedzmy, że rozchlapująca się na wszystkie strony krew (chyba, że to twoja) się nie liczy.

Kaminne oblicze

Byłbyś genialnym materiałem na pokerzystę. Nikt, kto nie zna cię naprawdę dobrze, nie wie, jakie myśli chodzą ci w danej chwili po głowie. Nawet spanikowany albo wściekły pokazujesz dziesięc razy mniej, niż naprawdę w tobie siedzi. Ludzie czują w twojej obecności niepokój albo mają cię za zarozumiałego buca, ale to przynosi ci korzyści. Test Postrzegania Emocji, dla kogoś, kto próbuje tej umiejętności na tobie, nie może być łatwiejszy niż Cholernie Trudny. Do tego dostajesz w prezencie -20% w testach Blefu.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...