Kroniki Mutantów w Galakcie

Autor: Kender Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 24-09-2007 13:12 ()


Za kilka miesięcy, nakładem wydawnictwa Galakta, w sprzedaży pojawi się "Kroniki Mutantów - Kolekcjonerska Gra Bitewna".

Gra ma swoją premierę równocześnie w innych krajach. W tej chwili trwają tłumaczenia instrukcji i kart.

 

Wydawca na swojej stronie pisze następująco:

 

"W mrocznej, bezlitosnej przyszłości ludzkość porzuciła Ziemię i zamieniła układ słoneczny w pole bitwy.

Od czerwonych pustyń Marsa po parne dżungle Wenus, od podziemi Merkurego po zamarznięte piekło pasa asteroidów armie ustawiają się w bitewne formacje. Wielkie megakorporacje, które władają ludzkością, prowadzą niekończące się, krwawe wojny o stale kurczące się złoża surowców. Fanatyczni żołnierze i inkwizytorzy świętego Bractwa prowadzą krucjatę przeciwko nekromutantom i nieumarłym legionom, które starają się podbić całe życie w imieniu swych demonicznych władców.

"Kroniki Mutantów Kolekcjonerska Gra Bitewna" pozwala ci zbierać i wystawiać własne armie wojowników techno-fantasy, i rzucać przeciwnikom wyzwanie stalą, siłą ognia i mistycznymi mocami Sztuki lub Mrocznych Darów.

Składanie armii nigdy nie było łatwiejsze. Żadne dwie jednostki nie są takie same, a jednak w grze nie występują wartości punktowe, które musisz dodawać, więc powołanie wyjątkowej armii zajmie ci jedynie kilka minut.

Bitwy są szybkie. Walka jest błyskawiczna i zabójcza, notowanie informacji zostało sprowadzone do minimum, a pomiędzy twoimi turami nie ma praktycznie żadnych przestojów.

Strategia ma znaczenie. Projektując swoją armię będziesz musiał wybrać mieszankę jednostek, kart akcji i specjalnych rozkazów, które razem pozwolą ci zniszczyć wrogów na polu bitwy i przyniosą ci chwalebne zwycięstwo."  

 

 

Źródło: Galakta


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...