Kolejne zmiany w szóstej erze

Autor: kessell Redaktor: kessell

Dodane: 20-09-2007 22:39 ()


Za forum reddragon.pl

 

W stolicy każdego księstwa pojawiła się kolejna nowość. Nie da się jej nie zauważyć, wystarczy kliknąć turę. Od teraz o wydarzeniach, występujących w wieściach z kliknięcia tury, a niekoniecznie dziejących się w każdej, zależnych od dodatkowych czynników czy czasem po prostu szczęścia, będą informować ikonki zdarzeń na samej górze strony, które ciężko przegapić.Ponad wszelką wątpliwość zmiana jest wartościowa, uatrakcyjnia i uprzyjemnia grę oraz co ważne unowocześnia ją, zbliżając do bardziej współczesnych standardów, a nawet wyprzedzając je jeżeli chodzi o gry przeglądarkowe.

 

Pozytywnych skutków ikonek mamy nadzieję będzie wiele. Nowym graczom łatwiej winno być opanować to co się dzieje na księstwie. A i starzy z pewnością mogą na tym skorzystać, zwłaszcza wtedy gdy będą klikać szybko czy nie dość uważnie. Teraz trudniej będzie przeoczyć przełom czy złoto z kopalni, mamy więc nadzieję, że ubędzie narzekań, że te zdarzenia występują zupełnie za rzadko. Ale też łatwiej będzie np. szykować maszyny na wojnę, gdy ikonka przypomni, nam, że trzeba dodać żołnierzy do utrzymania, bo zabrakło i straciliśmy trochę maszyn.

 

Nie jest to ostatnie nasze słowo w tym temacie, a raczej trzeci etap (dwa poprzednie obejmowały wyświetlanie wieści turowych). W kolejny będziemy chcieli do każdej z wiadomości w wieściach dodać niewielką ikonkę przenoszącą w odpowiednie miejsce w pomocy, gdzie nowy gracz będzie mógł przeczytać, dlaczego właściwie te maszyny mu się rozpadają i co z tym zrobić. Ale to wymaga najpierw wprowadzenia pewnych zmian w manualu.

 

 

Podziękowania za pracę nad kompletem ikonek należą się GraphTeamowi, chyba całemu, każdy wydaje mi się przynajmniej pixel do tego dołożył.Warto też podkreślić, że pomysł powstał w wyniku dyskusji nad propozycją w UlepszRD Wyżej panie generale . I choć wobec prac nad grafiką czekał trochę na ostateczną realizację, to wreszcie jest.

 

 

Na koniec specjalne pozdrowienia, dla wszystkich protestujących, narzekających na psucie gry, pytających czy da się to wyłączyć, etc. Ja nie jestem dostatecznie `pr0`, żeby nie przydało mi się to przy klikaniu i żebym nie skorzystał na tym. Wy najwyraźniej macie o sobie taką opinie

 

więcej o grze: więcej

 

źródło: reddragon.pl

 

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...