Lipcowe premiery wydawnictwa Jaguar

Autor: Jaguar Redaktor: Motyl

Dodane: 30-06-2024 17:29 ()


Prezentujemy nowości wydawnictwa Jaguar, które ukażą się w lipcu 2024 roku.

- Wszystko, co skrywa twoje serce - miłość, która spróbuje uleczyć traumy i przewinienia z przeszłości. Mocna i wzruszająca powieść obyczajowa autorstwa Martyny Nowak. Dla czytelników 16+. Treści wrażliwe: śmierć bliskich, koszmary senne, ataki paniki, bezpłodność.

- Taylor Swift. My, swifties - biograficzna powieść graficzna o Taylor Swift Patricii C. Agüero, w której każdemu wydarzeniu z życia piosenkarki towarzyszy jedna z jej piosenek.

- Talk Flirty to Me - w książce Livy Hart płomienne nastoletnie uczucie dostaje drugą szansę, gdy dorośli bohaterowie spotykają się w pracy. W tle powrót do rodzinnego miasta, gwarna włoska rodzina, przystojni strażacy, nadopiekuńczy starszy brat i… erotyczny audiobook. Gorący romans New Adult dla czytelników 16+.

- Witamy w Fae Cafe - elfy w natarciu! Zabawna, ciepła, zaskakująca na każdym kroku opowieść o sile przyjaźni i rodziny, z uroczym wątkiem romantycznym w tle. 1. tom cyklu fantasy YA Najwyższy Dwór Ziarna Kawy Jennifer Kropf.

 

 

10 lipca
 
 
 
Pobierz obrazki
 
Wszystko, co skrywa twoje serce
Martyna Nowak
Zarię Ellington trzy lata temu spotkała tragedia. Dziewczyna nie umie sobie z tym poradzić i za namową rodziców przeprowadza się do babci. Wyjazd do stanu Indiana ma sprawić, że jej życie, wypełnione nawracającymi atakami paniki i koszmarami sennymi, stanie się łatwiejsze do zniesienia.

Jace Porter to jedyny fachowiec w okolicy, gburowaty i niezwykle pomocny. Prawdziwe oblicze pokazuje jedynie przy Penelope – swojej czteroletniej córce.

Gdy Zaria i Jace spotykają się na corocznym Festynie Radości, od razu wybucha między nimi konflikt. Po ostrej wymianie zdań oboje mają nadzieję, że ich drogi już nigdy więcej się nie przetną.

Los ma jednak inne plany, skoro Zaria potrzebuje specjalisty od remontów, a Penelope ciągle wspomina o kobiecie, która skradła jej serce...

 
 
 
17 lipca
 
 
 
Taylor Swift. My, swifties
Patricia C. Agüero
Kim tak naprawdę jest Taylor Swift? Dlaczego wszystko, czego dotknie, zamienia się w złoto? W jaki sposób udało jej się zjednać rzeszę kobiet w każdym wieku i z całego świata? Jak udaje jej się zmieniać opowieść o sobie w coś niezwykle uniwersalnego, dzięki czemu tyle osób znajduje w niej bratnią duszę?

Autorka, Patricia C. Agüero, jest ilustratorką i zagorzałą fanką Taylor. Opowiada o swojej idolce, wsłuchując się w jej piosenki i teksty. Każdemu zdarzeniu z życia Taylor towarzyszy odpowiednia piosenka. Agüero udowadnia, że każdy album niesie ważne przesłanie i mówi o problemach i wyzwaniach współczesnych dziewczyn: poczuciu własnej wartości, toksycznych relacjach, o odkrywaniu tożsamości, o samoakceptacji. Autorka zafundowała czytelnikom dodatkową gratkę: w książce znalazły się piosenki dopasowane do poszczególnych znaków zodiaku, liczne anegdoty i ciekawostki oraz opis ostatniej trasy koncertowej Swift wraz z listą utworów i projektami jej strojów scenicznych.
 
Pobierz obrazki
 
 
 
24 lipca
 
 
 
Pobierz obrazki
 
Talk Flirty to Me
Livy Hart
Mam dziewięćdziesiąt dziewięć problemów, a w każdy z nich wiąże się z najlepszym przyjacielem mojego brata.

Sam jest najlepszym przyjacielem starszego brata Piper. Znają się od zawsze. W liceum byli parą i wydawało się, że są sobie pisani, dopóki w wyniku fatalnego nieporozumienia ich związek się raptownie nie zakończył.

Teraz Piper jest zawodową lektorką i kiedy mimo wielu prób nie udaje jej się znaleźć pracy, postanawia wrócić do rodzinnego miasta. Nie spodziewa się, że czekają ją tam kłopoty. Jej były chłopak, obecnie wyjątkowo przystojny strażak, kandyduje właśnie na burmistrza. I chociaż Piper z początku stara się go unikać, szybko przekonuje się, że nie leży to w jej interesie. Dostała życiową szansę i potrzebuje Sama, by pomógł jej w nagraniu.

Problem w tym, że chodzi o… erotyczny audiobook.

 
 
 
31 lipca
 
 
 
Witamy w Fae Cafe
Cykl: Najwyższy Dwór Ziarna Kawy, t. 1
Jennifer Kropf
Kate Kole złamała prawo magicznego ludu. Czterej groźni elficcy asasyni pojawiają się w świecie śmiertelników, aby ją ukarać. Przewodzi im budzący grozę książę Cressica Alabastian, pretendent do tronu Północnego Zakątka Wieczności.

Sprawy szybko przyjmują jednak nieoczekiwany obrót. Ku przerażeniu księcia elfy dają się wmanewrować w prowadzenie przytulnej kawiarni należącej do Kate. Muszą nauczyć się podstawowych ludzkich czynności, takich jak sprzątanie po sobie, prowadzenie samochodu, spokojne dyskutowanie o przeczytanych książkach fantasy i ogólnie bycie… miłym.

Porywczy książę Cressica planuje morderczą zemstę. Ale gdy zamierza uderzyć w najczulszy punkt Kate, okazuje się, że on również taki ma... Więc kiedy mrok Zakątków Wieczności puka do wrót świata śmiertelników, książę musi dokonać wyboru, który może go kosztować wszystko.
 
Pobierz obrazki

comments powered by Disqus