Nadchodzą Ponure Dzieje

Autor: Zaczytani Redaktor: Redakcja

Dodane: 21-06-2024 22:03 ()


Słowiański klimat, wątek kryminalny, intrygi, zagadki  i…  magia!  Zanurzcie  się w niezwykłym świecie Mirabelium, nad który stopniowo nadciąga zagłada.

Detektyw Mojmir Lupej z zasady nie lubi świąt – – rodzą kłopoty. Nie jest więc zaskoczony, gdy w Noc Kupały zostaje wyrwany ze snu. Zgodnie z rozkazem stawia się na Placu Festiwalowym, a tam odkrywa, że córka hrabiego Werkusa de Vott została zamordowana.

Kiedy podejmuje się rozwiązania skomplikowanej  zagadki,  nie  podejrzewa, że będzie  to  jednocześnie  najtrudniejsza i najbardziej niebezpieczna sprawa w całej jego karierze. W trakcie jej prowadzenia przekonuje się, jak szybko z myśliwego można stać się zwierzyną.  Do  tego  musi  zmierzyć  się

z wyzwaniem rzuconym przez przędące nici losu Rodzanice i wejść do jedynego miejsca w całej krainie, którego progu przekraczać mu nie wolno… Czy uda mu się wyjść z tego cało i rozwiązać sprawę morderstwa Adrianny de Vott?

Mirabelium to pełna intryg opowieść przesiąknięta mistyczną aurą. Angażuje czytelników w niezwykłą zagadkę kryminalną i wprowadza ich do pełnego magii oraz fantastycznych istot świata, nad który stopniowo nadciąga zagłada…

Mojmir skrzętnie ukrywał swoje zdolności i nie lubił chwalić się ani swoją przeszłością, ani wiedzą, ani umiejętnościami. W całym Wierzbowisku jedynie kilka osób w pełni zdawało sobie sprawę z tego, do czego był zdolny.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/mirabelium.


comments powered by Disqus