Fantastyczne tytuły na Pyrkonie!

Autor: Insignis Redaktor: Motyl

Dodane: 12-06-2024 21:21 ()


Już w ten weekend wybierz się na Pyrkon i złap fantastyczne oferty od wydawnictwa Insignis, jak i nowego imprintu StoryLight!

Na naszym stoisku będą czekać na Ciebie książki w niesamowitych cenach: jedyne 25 zł za wszystkie tytuły w miękkiej oprawie, oraz rabat -40% od ceny okładkowej każdego tytułu w twardej oprawie.

A to nie wszystko! Znajdziesz u nas nie tylko wspaniałe nowości, jak „Piękni lśniący ludzie” czy „Wejdź w tryb goblina”, ale nawet pra-premiery, takie jak „World of Warcraft. Smocza wojna”, „Diablo. Księga Lorata” czy też „Zaginiona księgarnia”!

Fantastyczne tytuły we wspaniałych cenach to nie wszystko czego możesz się spodziewać na naszym stoisku! Może masz ochotę na chwilę odpoczynku? Rozsiądź się więc w naszej chatce goblina! Pyrkon to na pewno wydarzenie warte upamiętnienia, leć zatem do naszej profesjonalnej foto budki 360° i uwiecznij to, jak świetnie się bawisz!

Pamiętaj, że aby zachować wspomnienie jeszcze lepiej możesz u nas zgarnąć masę pamiątek: naklejki, breloki, zakładki i wiele więcej!

Wszystko to i znacznie więcej znajdziesz w pawilonie 5, na stoisku 193. Zapisz sobie naszą lokalizację, wpadnij i pomóż Insignis sprawić, że ten Pyrkon będzie niezapomniany!


comments powered by Disqus