Wydawnictwo Egmont na Festiwalu Fantastyki PYRKON 2024

Autor: Egmont Redaktor: Motyl

Dodane: 11-06-2024 22:35 ()


Tegoroczny Festiwal Fantastyki PYRKON odbędzie się w dniach 14 - 16 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14. To jeden z największych w Europie festiwali fantastyki. Podczas 54 godzin nieprzerwanej zabawy, fani komiksów, gier i literatury będą mogli wziąć udział w ponad 1 500 wydarzeniach i odwiedzić 300 stoisk wystawców.

Wydawnictwo Egmont serdecznie zaprasza wszystkich miłośników komiksów i planszówek do odwiedzenia stoiska numer 189 zlokalizowanego w Krainie Wystawców w hali 5 oraz do wzięcia udziału w spotkaniach z Magdaleną „Meago” Kanią i Maciejem Kurem.

Podczas tegorocznej edycji PYRKONU wydawnictwo Egmont zaprezentuje na stoisku pełną ofertę komiksów oraz rodzinnych gier planszowych i karcianych z rabatem 25%. Na festiwalu nie zabraknie majowych i czerwcowych nowości komiksowych oraz nowej gry „Fruit cup”.

W Strefie Dziecięcej oraz w ramach Bloku Komiksowego odbędą się spotkania autorskie i warsztaty z Magdaleną „Megao” Kanią i Maciejem Kurem – twórcami serii „Delisie” i „Emilka Sza”. W niedzielę o godzinie 11:00 zapraszamy do Strefy Dziecięcej (Zakątek Twórczości 1) na warsztaty „Zaprojektuj swoją Delisie!” a na godzinę 13:00 do Małej Auli w Strefie Komiksowej na panel: „Kolorowe książki, wielkie myśli: Mądrość wyniesiona z komiksów dla dzieci”. Po spotkaniach, w godzinach 14:30-15:30 autorzy będą podpisywali albumy w Komiksowej Alei Artystów 4 na antresoli 5. Potem będzie ich można spotkać na stoisku wydawnictwa Egmont.

Festiwalu Fantastyki PYRKON obywa się co roku w Poznaniu. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Klub Fantastyki „Druga Era”. Szczegółowy program festiwalu dostępny jest na stronie organizatorów: https://pyrkon.pl/


comments powered by Disqus