Fantastyczny event. Poradnik organizatora - informacja prasowa

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 10-06-2024 22:47 ()


Fantastyczny event. Poradnik organizatora to pierwszy na polskim rynku tak kompleksowy poradnik dla twórców wydarzeń, organizatorów imprez, animatorów i menedżerów kultury pragnących poszerzyć wiedzę z zakresu organizowania eventów. Książka jest praktycznym kierunkowskazem dla tych, którzy zamierzają budować własne wydarzenia lub dowiedzieć się, jak wygląda tworzenie imprez.

Tytuł omawia wszystkie istotne aspekty organizacji wydarzeń kulturalnych. Punktem wyjścia do analizy jest organizacja festiwalu o tematyce fantastycznej. Jednak uwagi i wskazówki autora można stosować do rozmaitych wydarzeń, w szczególności kulturalnych, ale nie tylko: festiwali i festynów, konwentów, targów, zlotów i konferencji oraz wielu innych eventów.

Książka zawiera mnóstwo przykładów, dzięki czemu może być świetną pomocą dla każdego organizatora, zarówno doświadczonego, jak i początkującego.

Tytuł: Fantastyczny event. Poradnik organizatora

  • Autor: Krzysztof Księski
  • Wydawca: Fundacja „Ku przeszłości”
  • Liczba stron: 264
  • Format: A5
  • Rok wydania: 2024
  • ISBN: 978-83-959494-5-6
  • Cena: 40 zł

Krzysztof Księski – wieloletni organizator kilkuset wydarzeń o tematyce fantastycznej: konwentów, spotkań autorskich, prelekcji, konkursów, wystaw, turniejów i paneli dyskusyjnych, w szczególności dużych festiwali fantastycznych takich, jak: Falkon, Polcon czy StarFest. Współpracownik kilku portali o tematyce kulturalnej, m.in. serwisu Paradoks (paradoks.net.pl), którego był pierwszym redaktorem naczelnym. Jeden z założycieli  pierwszego w Lublinie niepublicznego domu kultury – Domu Kultury Narnia, jak również Niepublicznej Biblioteki Fantastycznej im. Stanisława Lema. Obecnie zarządza kilkoma organizacjami pozarządowymi i firmami.

Książka do kupienia przez stronę: https://www.facebook.com/profile.php?id=61559957378325


comments powered by Disqus