Wydawnictwo Egmont na Małopolskim Festiwalu Komiksu w Krakowie

Autor: Egmont Redaktor: Motyl

Dodane: 05-06-2024 22:26 ()


W dniach 8-9 czerwca br., w przestrzeniach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (Arteteka, Wypożyczalnia i Pracownia dla Dzieci) odbędzie się Małopolski Festiwal Komiksu. To impreza o charakterze rodzinnym, na której czytelnicy komiksów w każdym wieku znajdą coś dla siebie. Wydawnictwo Egmont zaprasza do odwiedzenia stoiska Fankomiks/Egmont oraz do uczestnictwa w spotkaniach z Kari Korhonenem i Bereniką Kołomycką.

W 2024 roku przypada 90-lecie debiutu Kaczora Donalda. Z tej okazji zaproszenie na tegoroczną edycję festiwalu przyjął Kari Korhonen – autor albumu "Pamiętniki Sknerusa McKwacza" i jeden z współtwórców albumu "Niezwykłe losy Sknerusa McKwacza". Spotkanie z autorem zatytułowane ”Niezwykłe przypadki Sknerusa McKwacza” odbędzie się o 15:45.

W festiwalową sobotę o godzinie 9:00 odbędą się Warsztaty z Wiewiórką, które poprowadzi Berenika Kołomycka, autorka serii „Malutki Lisek i Wielki Dzik”. O 10:45 zapraszamy na spotkanie z autorką zatytułowane: „Jak młodzi czytelnicy pokochali malutkiego liska i wielkiego dzika”.

Małopolski Festiwal Komiksu w Krakowie to cykliczna impreza promująca czytelnictwo komiksów. Szczegółowe informacje dla zwiedzających i program imprezy znajdują się na stronie https://www.rajska.info/nadchodzi-malopolski-festiwal-komiksu-2024


comments powered by Disqus