Czerwcowe premiery wydawnictwa Jaguar

Autor: Jaguar Redaktor: Motyl

Dodane: 25-05-2024 23:28 ()


Poniżej prezentujemy informacje o nowościach, które ukażą się nakładem wydawnictwa Jaguar w czerwcu 2024 roku.

- Five Broken Blades. Pięć pękniętych ostrzy - Pięcioro bezwzględnych zabójców. Pięć powodów, by zabić. Jeden król, który musi umrzeć. "Gra o tron" spotyka "Kill Billa" w Porywająca powieść fantasy Mai Corland dla fanów dalekowschodnich klimatów.

- Kiss Cam - kolejna powieść Emilii Jachimczyk - Mrukbooki, znanej polskiej booktokerki i boostagramerki. Historia pewnego pocałunku, który nieoczekiwanie połączył Melody z tajemniczym przystojniakiem, który akurat usiadł obok niej na trybunach. Co z tego wyniknie?

- Flirtation or Faceoff - Leah Brunner, autorka "Desire or Defense" i specjalistka od rom-comów z hokejem w tle, powraca z kolejną powieścią, w której nie zabraknie silnych emocji. Czy Noel, która obiecała sobie: NIGDY WIĘCEJ SPORTOWCÓW zrozumie, że nie można mierzyć wszystkich jedną miarą? A może Colby rzeczywiście nie zasługuje na jej zaufanie?

- Zasadzka w Sorato - Zwiadowcy powracają, by uratować świat!  To już 18. tom kultowego cyklu Johna Flanagana o przygodach Willa i jego przyjaciół. W najnowszym tomie bestsellerowej serii „Zwiadowcy” bohaterowie zastawiają pułapkę na dawnego wroga!

- Do zobaczenia jutro - Zakazana miłość. Niezabliźnione rany. Terapia, która zmieni wszystko. Najmocniejsza premiera tego roku. Wstrząsająca i poruszająca historia autorstwa Kingi Boruczkowskiej o stracie i ponownym odnalezieniu szczęścia, gdy nie miało się już na to żadnej nadziei. Książka dla czytelników 16+.

 

5 czerwca
 
 
 
Pobierz obrazki
 
Five Broken Blades. Pięć pękniętych ostrzy
Cykl: The Broken Blades, t. 1
Mai Corland
Król musi umrzeć. Tylko jak zabić nieśmiertelnego?

Królestwo Yusanu cierpi pod rządami króla-boga, Joona. Możni bogacą się ponad miarę, biedni cierpią głód i niewolę. Czara goryczy już dawno się przelała.

Piątka nieznajomych odpowiada na wezwanie. Są wśród nich najemnik szukający odkupienia, zabójczyni walcząca o wolność, książę wygnany za dawne zbrodnie.

Każde z nich jest śmiertelnie niebezpieczne. Każde z nich posługuje się kłamstwem równie sprawnie, co bronią. Każde z nich skrywa własny sekret.

By zaspokoić żądzę zemsty, pięcioro kłamców i morderców musi sobie zaufać.Ale po koronę sięgnie tylko jedno z nich.

Niech zwycięży najlepszy…Kłamca.

 
 
 
Kiss Cam
Emilia Jachimczyk, Mrukbooki
JAK PRZYPADKOWY POCAŁUNEK MOŻE ZMIENIĆ CAŁE ŻYCIE.

Melody Ray, od dziecka zakochana w charakteryzacji filmowej, zawsze marzyła o pracy z największymi gwiazdami. Dzięki talentowi i determinacji trafiła na staż do jednej z największych wytwórni filmowych – Parabow Pictures.

I mogłoby się wydawać, że jej życie należy do poukładanych, jednak ciągłe imprezy i głupie pomysły temu przeczą. Chociażby ta nieszczęsna decyzja, żeby wziąć udział w konkursie na VIP-owskie miejsca na mecz Divesów…

Czy Melody mogła przewidzieć, że dzień później wyłapie ją kamera Kiss Cam, przez co na oczach całego stadionu pocałuje najprzystojniejszego chłopaka, jakiego kiedykolwiek widziała? Albo że tajemniczym brunetem okaże się słynny piosenkarz Christian Wood, za którym podąża stado paparazzi? I że to on właśnie będzie ją na kolanach błagał o udawany związek?

A to dopiero początek tej historii…
 
Pobierz obrazki
 
 
 
12 czerwca
 
 
 
Pobierz obrazki
 
Flirtation or Faceoff
Leah Brunner
Po tym, jak złamano mi serce, na zawsze wyrzekłam się sportowców.

Ale potem moja najlepsza przyjaciółka wzięła ślub z hokeistą z NHL, którego kolega, Colby Knight, nie chciał mi dać spokoju. Colby to mistrz zdobywania bramek (na lodowisku i poza nim) i nie jest przyzwyczajony do tego, że mu się odmawia. Dlatego mój brak zainteresowania traktował jak zaproszenie.

Ignorowałam go, dopóki nie uświadomiłam sobie, że jego wiedza i umiejętności mogą mi pomóc w zwróceniu uwagi kogoś, na kim mi zależy. Problem w tym, że od kiedy Colby został moim randkowym doradcą, staję się coraz bardziej rozkojarzona... I właśnie teraz, kiedy zaczęłam sądzić, że może on być kimś więcej niż tylko hokeistą-playboyem, przeszłość dała o sobie znać, przypominając mi, dlaczego postawiłam krzyżyk na sportowcach.

Czy Colby to naprawdę kolejny dupek, który złamie mi serce?

 
 
 
Zasadzka w Sorato
Cykl: Zwiadowcy, t. 18
John Flanagan
Will i Maddie pomagają w negocjacjach między Toskańczykami a Arydią.

Zwiadowca przynosi wiadomość, że Temudżeini zbliżają się do Toscano, a Will i Maddie wiedzą, że ich przybycie nie wróży niczego dobrego. Muszą jak najszybciej wkroczyć do akcji. Will potrzebuje wsparcia. W tym celu musi przekonać innego dawnego wroga, Genoweńczyków, do udziału w walce.

W dolinie Sorato na Temudżeinów czeka zasadzka, ale czy Will i jego nowi sojusznicy zdołają sprawić, by wrogowie dali się w nią złapać?
 
Pobierz obrazki
 
 
 
19 czerwca
 
 
 
Pobierz obrazki
 
Do zobaczenia jutro
Kinga Boruczkowska
Leah przeżyła szkolną strzelaninę, ale straciła w niej najważniejszą dla siebie osobę w życiu – siostrę bliźniaczkę.

Teraz zmaga się z traumą i nie radzi sobie najlepiej. Kiedy dotychczasowa terapeutka dochodzi do wniosku, że nie potrafi jej pomóc, na drodze Leah staje psycholog Noah Dawson. Mężczyzna słynie z niekonwencjonalnych metod leczenia, przez co uznawany jest za jednego z najlepszych. Sam jednak również ma za sobą trudną przeszłość.

Leah początkowo niechętnie przychodzi na spotkania, ale z czasem okazuje się, że Noah jest jedyną osobą, która naprawdę ją zauważa...

comments powered by Disqus