Komiksowy dzień w Muzeum AK w Krakowie

Autor: POP 90 Redaktor: Motyl

Dodane: 20-04-2024 13:22 ()


Księgarnia hobbystyczna Fankomiks i Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa "Nila" w Krakowie zapraszają na wystawę nt. komiksu oraz warsztaty rysunkowe dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża” w Muzeum Armii Krajowej przy ul. Wita Stwosza 12 w Krakowie w niedzielę 21 kwietnia 2024 r. Niedaleko dworca autobusowego przy ul. Bosackiej.

Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 11:00. Wystawa „Wojsko w komiksie” przedstawia komiksy ze zbiorów Wojciecha Głuszka, właściciela księgarni Fankomiks. W samo południe będzie można uczestniczyć w warsztatach rysunkowych, które poprowadzi Jan Lorek (Krakowski Klub Komiksu). Zajęcia te organizowane są przy wsparciu KW Trade, firmy produkującej przybory rysunkowe z serii Fiorello z Tytusem, Romkiem i A'Tomkiem. Na 13:00 przewidziane jest zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem. W tym punkcie będzie można zapoznać się z drukami konspiracyjnymi Armii Krajowej. Zakończenie zaplanowano na 15:00.

Udział na hasło „Książka i Róża” jedynie 2,00 zł.


comments powered by Disqus