Wystartowała przedsprzedaż „Ludzi w nienawiści” - pierwszej części trylogii grobiańskiej

Autor: Pulp Books Redaktor: Motyl

Dodane: 08-04-2024 23:51 ()


Wystartowała przedsprzedaż Ludzi w nienawiści - pierwszej części trylogii grobiańskiej.

Tytuł: Ludzie w nienawiści

  • Autor: Krzysztof A. Zajas
  • Ilustracja okładkowa: Piotr Sokołowski
  • Redaktorka prowadząca: Agnieszka Włoka
  • Redaktorka i korektorka: Joanna Kłos
  • Skład: Katarzyna Rek
  • Wydanie: Drugie
  • Wydawnictwo: PulpBooks (papier + e-book), ZOFFU (audiobook)

Zwiastun filmowy

 

Data przedsprzedaży: 9.04.2024

Premiera: 26.04.2024

Gatunek: kryminał

Liczba stron: 532

ISBN do wydania papierowego: 978-83-968161-6-0

Lektor wersji audio: Marcin Stec

Link do sklepu wydawnictwa: https://pulpbooks.pl/produkt/ludzie-w-nienawisci/

 

Opis fabularny:

W Krakowie i okolicach, w odstępie kilku godzin ktoś dokonuje dwóch brutalnych egzekucji. Ofiarami są ludzie podli, żyjący dotąd w poczuciu całkowitej bezkarności, wygląda więc na to, że motywem zbrodni mogła być zemsta. Sprawa jednak mocno się komplikuje, gdy w toku śledztwa wychodzi coraz więcej podobieństw do zbrodni sprzed trzech lat. Zdarzenia, które wciąż spędza sen z powiek komisarza Andrzeja Krzyckiego.

Teraz, podążając za skrupulatnym, oddanym swej misji mścicielem, doświadczony życiem policjant musi zmierzyć się z własnymi demonami i odpowiedzieć sobie na pytanie o ostateczną granicę w walce o sprawiedliwość.

Ludzie w nienawiści to gęsty od nastroju kryminał uwarzony z najlepszych gatunkowych składników i doprawiony dynamiczną sensacją. Mocne otwarcie trylogii, którego sceny na zawsze wpiszą się Wam w wizerunek miasta królów.

Notka biograficzna autora:

Krzysztof A. Zajas (ur. 1962), pisarz, literaturoznawca, kulturoznawca, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego; autor trylogii grobiańskej: Ludzie w nienawiści (2014), Mroczny krąg (2015), Z otchłani (2016), oraz trylogii pomorskiej: Wiatraki (2018), Skowyt nocy (2020), Gerda (2023), a także horroru Oszpicyn (2017); wkrótce ukaże się kolejny horror: Taniec piżmowych szczurów (2024); książki naukowe: Miłosz i filozofia (1997), Nieobecna kultura. Przypadek Inflant Polskich (2008) oraz Intymna lokalność. O prywatnych ojczyznach pisarzy (2024); mieszka w Mogilanach pod Krakowem.


comments powered by Disqus