Flamberg - atrakcje na Śląskich Dniach Fantastyki 2024

Autor: ŚDF Redaktor: Motyl

Dodane: 05-04-2024 22:14 ()


Flamberg to serce lokalnej społeczności hobbystycznej, oferujące bogaty wybór gier oraz unikatową kolekcję strojów i uzbrojenia larpowego. Jesteśmy miejscem spotkań pasjonatów, organizującymi dni otwarte, turnieje i warsztaty, zapraszając do wspólnej przygody w fascynującym świecie rozrywki bez prądu. Na Śląskich Dniach Fantastyki 2024 przygotowaliśmy dla Was:

Malowanie Figurek:

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Warhammerem, czy jesteś weteranem, zapraszamy na specjalnie przygotowane stanowiska do malowania figurek. Zapewniamy pomoc, farby, pędzle i oczywiście figurki do pomalowania. Wybierz figurkę Space Marine lub Stormcast Eternal i zabierz ją do domu!

Liga Disney Lorcana:

Dowiedz się wszystkiego o Disney Lorcana - grze karcianej dla każdego. Na naszych stanowiskach, gdzie zaprezentujemy i nauczymy Cię grać. Niczego nie potrzebujesz! Zapewniamy talie i wykwalifikowany personel, który udzieli doraźnej pomocy w kwestii Lorcany od A do Z.

Makieta Space Hulk z Warhammer 40,000:

Zaprezentujemy spektakularną makietę tego tajemniczego wraku kosmicznego w formie starannie wykonanej i pomalowanej miniatury. Wewnątrz wąskich korytarzy i jego mrocznych alejek będą się ścierać kultowe frakcje z uniwersum 40K. Odkryjcie tajemnice Space Hulka na naszym stanowisku!


comments powered by Disqus