Warsztaty rysunkowe w CAS „Ruch to Zdrowie”

Autor: POP 90 Redaktor: Motyl

Dodane: 12-03-2024 22:03 ()


Na 22 marca 2024 r., na godz. 16:00 zaplanowano warsztaty rysunkowe W Centrum Aktywności Seniorów „Ruch to Zdrowie”. Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku od ok. czterech do ośmiu lat, ale też seniorów, którzy chcieliby pomóc w pracach.

W ramach zajęć uczestnicy będą mogli zapoznać się z procesem tworzenia rysunków, od idei po gotowy obrazek w kolorze, zaznajomić się z warsztatem rysownika, podstawami światłocienia i mieszania kolorów. Przede wszystkim kurs będzie okazją do pokolorowania przygotowanych prac, narysowania czegoś samodzielnie lub pracy na specjalnie opracowanych szkicach.

Zajęcia prowadzić będzie Jan Lorek, rysownik związany z Krakowskim Klubem Komiksu, publikujący m.in. w piśmie "K&A plus", autor okładek do gier video, wcześniej prowadzący tego typu warsztaty m.in. w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się osób chętnych w biurze CAS przy os. Mistrzejowice Nowe 6A w Krakowie lub pod numerem telefonu 12-645-71-88. Ilość miejsc ograniczona, ale istnieje możliwość powtórzenia zajęć w innym terminie.

Firma KW trade produkująca artykuły papiernicze Fiorello z Tytusem, Romkiem i A'Tomkiem ufundowała na zajęcia materiały plastyczne.

Na warsztatach będzie możliwość pokolorowania, oprócz postaci Tytusa, też Metacoma – bohatera komiksu historycznego Jacka Widora, gościa CAS „Ruch to Zdrowie” ze stycznia br.


comments powered by Disqus