„Bogobójczyni” Hannah Kaner

Autor: Jaguar Redaktor: Motyl

Dodane: 14-12-2023 22:56 ()


„Bogobójczyni” to pierwszy z trzech tomów epickiej odysei, która prowadzi do krainy pełnej pułapek i okrucieństwa, prosto w ramiona mściwych, próżnych bóstw, złaknionych modlitw i ofiar.

Zgryźliwa veiga z żądzą zemsty w sercu.
Eks-rycerz z misją do wykonania.
Dziewczynka o niezwykłej mocy, która straciła dom.
Złakniony miłości bożek niewinnych kłamstewek.

Zapraszamy na wielką wyprawę śladami bogów i potworów, żołnierzy i najemników, tych, którzy dawno porzucili wiarę i tych, którzy wciąż wierzą, ryzykując przy tym życie…

Gotowi do drogi? Nie zapomnijcie zabrać miecza z bryddytu! 

Premiera już 10 stycznia 2024. Trwa przedsprzedaż na empik.com

 

Bogobójczyni
Cykl: Upadli bogowie, tom 1
Hannah Kaner
Nie jesteś tu mile widziana, Bogobójczyni.

W krainie, w której król zabronił oddawania czci bogom, bogobójcy i bogobójczynie mają pełne ręce roboty.Jedna z nich, Kissen, jest wytrawną i bezwzględną łowczynią złych bóstw. Wspomnienie krwawego mordu, dokonanego przed laty na jej najbliższych przez wyznawców bogini ognia, daje jej siłę do codziennej walki.

Elogast, weteran wielkiej bitwy z bogami i przyjaciel monarchy, porzucił stan rycerski, żeby wieść spokojne życie w ustronnym miejscu i zapomnieć o wojennych koszmarach. Nie będzie mu to jednak dane. Znowu będzie musiał chwycić za miecz.

Losy tych dwojga splotą się za sprawą pewnej dziewczynki, dziedziczki wysokiego rodu, która straciła dom i bliskich, oraz jej towarzysza - bożka niewinnych kłamstewek.

Wszyscy czworo mają do wypełnienia swą osobistą misję. Wyruszają zatem na pełną niebezpieczeństw wyprawę do zrujnowanego miasta Blenraden, gdzie wciąż mieszkają ostatni dzicy bogowie.

Premiera: 10 STYCZNIA 2024.

comments powered by Disqus