Październikowe nowości wydawnictwa Jaguar

Autor: Jaguar Redaktor: Motyl

Dodane: 28-09-2023 22:12 ()


Poniżej prezentujemy informacje o nowościach, które ukażą się nakładem wydawnictwa Jaguar w październiku 2023 roku.
 
-  Nie z tego świata  - piekielnie czarująca gotycka opowieść o miłości, tajemnicy i naprawdę kiepskich decyzjach. Niesamowicie romantyczna, paranormalna wersja "Dziwnych losów Jane Eyre" Charlotte Brontë, w retellingu Kelly Creagh, autorki cyklu Nevermore.

- Uroczysko - magia i sekrety ze szczyptą zakazanego romansu autorstwa gwiazdy TikToka, Brenny Nation. "Urzekające safickie fantasy, pełne mrocznych sekretów, pulsującego świata i wstrząsających zwrotów akcji. Brenna Nation utkała romantyczną i niszczycielską opowieść o rzeczach, które robimy z miłości". Rosie Talbot, autorka „Sixteen Souls”.

- The Mysterious Hunk - romantyczna historia zderzenia dwóch bardzo odmiennych światów. Kornelia Pierz, @twentymiliondollars_autorka daje skuteczny przepis na to, jak wkurzyć szkolnego przystojniaka!

- Feeling Close to You - EMOCJONALNA, ROMANTYCZNA, CHWYTAJĄCA ZA SERCE – drugi po "Finding Back to Us" tom porywającej trylogii New Adult Bianki Iosivoni, autorki serii „First” i bestsellerowej dylogii „Hailee & Chase”.

- Krew i księżyc - magia i miłość w cieniu morderstwa. pełen sekretów thriller fantasy, Pierwszy tom mrocznej dylogii od Erin Beaty, autorki cyklu "Pocałunek zdrajcy". Tajemnicza i wartko napisana powieść w średniowiecznej scenerii. Idealna dla fanów „Anatomia. Love Story” Dany Schwartz.

 

 

4 października
 
 
 
Nie z tego świata
Kelly Creagh
Jane Reye ma zdolności parapsychiczne. Rysuje to, co widzi, a tym, co widzi, są duchy i inne nadnaturalne byty. Osierocona w dzieciństwie, teraz, po ukończeniu osiemnastego roku życia, nie może już wrócić do szkoły dla dziewcząt, w której dorastała. I wcale tego nie pragnie. Kiedy więc otrzymuje ofertę pracy w gotyckiej posiadłości Fairfax w Wielkiej Brytanii, nie waha się ani chwili. Wraz z ludźmi o podobnych do swoich zdolnościach ma uwolnić dwór od niebezpiecznej istoty, która go nawiedza. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Po pierwsze, właściciel, Elias Thornfield, jest młody, przystojny i bardzo, bardzo niepokojący. Po drugie – niechętnie dzieli się swoimi sekretami. Po trzecie zaś, to, co nawiedza posiadłość, wcale nie jest duchem, a dziewczyna miała już z tym wcześniej do czynienia.

Wkrótce Jane odkrywa, że jej talent może być kluczem do ocalenia Eliasa przed tragicznym losem…


     
 
 
11 października
 
 
  Pobierz obrazki  
Uroczysko
Cykl: The Shattered Lands, t. 1
Brenna Nation
NASTĘPCZYNI TRONU POWRACA.

Sapphire wychowała się w sierocińcu, w dręczonej wojną krainie. W dniu swoich osiemnastych urodzin na skutek działania tajemnych sił dziewczyna budzi się w całkiem nowym, obcym świecie. Okazuje się, że jest księżniczką z linii błogosławionych królowych i musi wziąć na swoje barki ich dziedzictwo. Zafascynowana przeszłością, bezskutecznie szuka odpowiedzi na wiele trudnych pytań.

Aż spotyka piękną lecz okrutną wiedźmę o imieniu Ashes.Zapomina jednak o pewnej prastarej mądrości: nigdy nie ufaj wiedźmie cienia.
 
 
 
The Mysterious Hunk
Kornelia Pierz
Jak wkurzyć szkolnego przystojniaka?

Haley Moore nałogowo czyta książki, wciąż poprawiając spadające z nosa okulary, a priorytetem jest dla niej nauka. Nie interesują jej imprezy drużyny koszykówki ani szkolne awantury. Jest samotna, ale cieszy ją fakt, że nikt nie zwraca na nią uwagi. Niewiele osób zna jej imię, nie mówiąc już o tym, by ktokolwiek chciał porozmawiać z nią o czymś innym niż pomoc na teście. Jest niemal zupełnie anonimowa.

Cameron Sanders to chłopak, na którego widok mdleje żeńska część szkolnej społeczności. Idąc korytarzem, wzbudza respekt pierwszoklasistów, podziw u kumpli i zachwyt wśród cheerleaderek, a jego spojrzenie potrafi zwalić z nóg. Robi, co chce, a każda dziewczyna – niezależnie od ilości wylanych łez – wraca do niego jak bumerang. Nikt nie wie nic o jego prywatnym życiu, bo Cameron o nim nie opowiada. Gdy chce, potrafi być anonimowy.

Oto historia zderzenia dwóch bardzo odmiennych światów.
  Pobierz obrazki  
 
 
18 października
 
 
  Pobierz obrazki  
Feeling Close to You
Cykl: Finding Back to Us, t. 2
Bianca Iosivoni
Miłość to najniebezpieczniejszy rodzaj gry. Emocjonująca historia pewnej internetowej znajomości. Czy wspólna pasja do gier online może przerodzić się w trwały związek w realu?

A jeśli game over to dopiero początek?

Teagan ma dwa wielkie marzenia – wyrwać się wreszcie z rodzinnego miasta i dostać się na upragniony kierunek studiów. Aby je zrealizować, dorabia po szkole w kawiarni, a nocami streamuje gry. Jest w tym tak dobra, że pokonuje nawet Parkera, popularnego YouTubera.

Choć dzielą ich tysiące mil i mają ze sobą kontakt głównie w sieci, wkrótce zaczyna między nimi iskrzyć. Wszystko za sprawą konwentu, gdzie mają okazję wreszcie spotkać się na żywo i zobaczyć, kto kryje się po drugiej stronie monitora.

Jednak mimo swojego młodego wieku Teagan zdążyła już zaznać w swoim życiu bólu rozczarowania, a trudna sytuacja rodzinna Parkera nie ułatwia mu relacji z innymi.

Mimo wielu przeciwności losu nie tak łatwo będzie im o sobie zapomnieć...
 
 
 
25 października
 
 
 
Krew i księżyc
Cykl: Blood and Moonlight, t. 1
Erin Beaty
Sierota, której zmysły wyostrzają się pod wpływem światła księżyca, próbuje schwytać seryjnego mordercę i przejrzeć zamiary tajemniczego geniusza, z którym pracuje.

Największym skarbem Collis jest ogromne Sanktuarium poświęcone Słońcu. Niestety w mieście dochodzi do serii makabrycznych morderstw. Pilnująca bezpieczeństwa świątyni dziewiętnastoletnia Catrin staje się świadkinią jednego z nich, jednocześnie odkrywając w sobie niesamowity dar, który może pomóc w zdemaskowaniu zabójcy. Jednak nadane jej przez księżyc umiejętności stoją w sprzeczności z wierzeniami mieszkańców Collis, przez co dziewczyna jest zmuszona trzymać je w tajemnicy.

Do poprowadzenia śledztwa zostaje wybrany Simon, młodzieniec z tajemniczą przeszłością, który z przerażającą dokładnością potrafi zrozumieć zachowanie mordercy. Między Simonem a Catrin rodzi się uczucie, które wkrótce zostanie wystawione na próbę. Głęboko w sercach oboje skrywają mroczne sekrety…

Czy Catrin i Simon zdołają schwytać zabójcę, zanim jego ofiarą padnie ktoś, kogo kochają?

comments powered by Disqus