Przenieś swoją opowieść do świata dźwięku - Audioteka zaprasza na spotkanie podczas 48. FPFF w Gdyni

Autor: Audioteka Redaktor: Motyl

Dodane: 17-09-2023 22:14 ()


19 września rozpoczyna się 48. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Oprócz pokazów filmowych, widzowie będą mogli uczestniczyć również w wydarzeniach towarzyszących, takich jak panele dyskusyjne i spotkania z twórcami. Jedną z takich okazji będzie śniadanie organizowane 21 września przez Audiotekę i StoryLab.pro.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to jedna z najstarszych tego typu imprez w Europie. Tegoroczna edycja będzie składała się z trzech sekcji konkursowych – Konkursu Głównego, Konkursu Filmów Krótkometrażowych i Konkursu Filmów Mikrobudżetowych – oraz licznych sekcji pozakonkursowych i akcji towarzyszących. Jednym z nich będzie spotkanie „Przenieś swoją opowieść do świata dźwięku”. W trakcie wydarzenia eksperci Audioteki i StoryLab.pro podpowiedzą jak tworzyć dobrze opowiedziane historie, a także będą prowadzić rozmowy z twórcami, chcącymi sprawdzić się w realizacji produkcji i superprodukcji audio. Spotkanie odbędzie się w ramach autorskiego programu „Usłysz kulturę”, który wspiera m.in. scenarzystów, reżyserów i reportażystów w finansowaniu i realizacji własnych przedsięwzięć.

- Bardzo się cieszę, że już kolejny raz spotkamy się w Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jak co roku liczę na wysoki poziom filmów, zwłaszcza na poziomie scenariusza, na który zawsze zwracam szczególną uwagę. Wszystkich scenarzystów, którzy chcieliby zrealizować swoje pomysły w sferze audio, serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas śniadanie networkingowe, podczas którego opowiemy o tym, jak możemy pomóc w dotarciu do szerokiego grona odbiorców - komentuje Arkadiusz Seidler, CEO Audioteki.

Spotkanie „Przenieś swoją opowieść do świata dźwięku” rozpocznie się 21.09.2023 w kawiarni Fabuła, o godzinie 9:30. Wstęp na wydarzenie jest wolny.


comments powered by Disqus