Wydawnictwo Insignis zaprasza na Warszawskie Targi Fantastyki

Autor: Insignis Redaktor: Motyl

Dodane: 15-09-2023 23:45 ()


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowego stoiska Wydawnictwa Insignis. Czekają tam na Ciebie niesamowite okazje: wszystkie książki w miękkiej oprawie za jedyne 25 zł, pozostałe z rabatem przynajmniej 30%, a do tego fantastyczne gadżety!

Zgarnij bestsellerowe tytuły: „Wiedźmy Kijowa. Strzał w operze” – drugi tom cyklu Łady Łuziny o kijowskich wiedźmach, „Świat przeistoczonych. Tom 1: Bez prawa do błędu” – pierwszy tom nowego cyklu LitRPG Wasilija Machanienki, jedyną oficjalną biografię Terry’ego Pratchetta – „Terry Pratchett. Życie z przypisami”, autorstwa Roba Wilkinsa, wieloletniego asystenta, opiekuna i przyjaciela Terry’ego, powieść graficzną „Metro 2033” na podstawie książki Dmitrija Glukhovsky’ego, a także przedpremierowo „Mroczną kołysankę” Polly Ho-Yen, przerażającą dystopię przywodzącą na myśl „Opowieść podręcznej” i „Rok 1984”.

Strzel sobie fotkę z orczycą Viv z „Legend i Latte”, poczęstuj się pyszną cynamonką i pogadaj z redaktorami, Aśku i Markiem, o szczegółach pracy nad fantastycznymi książkami – a nuż zdradzą coś o nadchodzących premierach!

Specjalnym gościem Wydawnictwa Insignis podczas Warszawskich Targów Fantastyki będzie Łada Łuzina, autorka serii Wiedźmy Kijowa, która przyjedzie na tę okazję z samej stolicy wiedźm. Spotkanie z Ładą odbędzie się w niedzielę, 17 września o 11:00.


comments powered by Disqus