Blaski i cienie – premierowy odcinek nowego podcastu Anny Gacek

Autor: Audioteka Redaktor: Motyl

Dodane: 13-09-2023 22:34 ()


Po świetnie przyjętej przez słuchaczy audycji Sweet Teens, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem! W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia. Pierwszego odcinka można posłuchać już dziś w aplikacji Audioteki.

Blaski i cienie to wciągające historie wielkiej sławy, światowych karier, ekstrawaganckiego i wyjątkowego życia, ale często również spektakularnych porażek, mrocznej strony popularności i osobistych dramatów ludzi, którzy ze szczytów kariery potrafili spaść na samo dno. W audycji Anna Gacek opowie słuchaczom wszystkie historie, które najpopularniejsi artyści opisali w swoich autobiografiach.

- Możecie spodziewać się wszystkiego - książek nigdy nie wydanych w Polsce i białych kruków. Historii zapomnianych albo świetnie znanych, ale zbyt dobrych, by je ominąć. Wszystkie dziedziny show businessu i życia publicznego, wszystkie pokolenia, sława kwadransowa albo ikoniczna, legendy i zapomniani, warunek jest jeden – to musi być cholernie dobra historia. By powstał z niej cholernie dobry podcast – komentuje Anna Gacek.

Premierowy odcinek będzie poświęcony Sinead O’Connor i jej „Wspomnieniom”, książce opisującej traumatyczne dzieciństwo, rozczarowanie sławą, skandale i kontrowersje, ale i inspirującą drogę prawdziwej, bezkompromisowej artystki.

Pierwszy odcinek jest już dostępny bezpłatnie w aplikacji Audioteki, a kolejne będą pojawiały się co środę i będą dostępne za darmo przez 48 godzin od momentu premiery.


comments powered by Disqus