Konkurs dla bibliotek - ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI

Autor: Jaguar Redaktor: Motyl

Dodane: 07-09-2023 23:18 ()


Drodzy BIBLIOTEKARZE i MIŁOŚNICY BIBLIOTEK, z radością ogłaszamy, że tegoroczna edycja KONKURSU DLA BIBLIOTEK WYDAWNICTWA JAGUAR właśnie wystartowała, a jej przesłanie brzmi: ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI!Wydawnictwo Jaguar serdecznie zaprasza do uczestnictwa wszystkie biblioteki publiczne, szkolne i pedagogiczne oraz placówki oświatowe współpracujące z bibliotekarzami.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2023 roku, a biblioteki, które zgłoszą się do akcji, otrzymają w ramach bonusu KSIĄŻKĘ NA POWITANIE oraz pakiet zwiadowczych zakładek dla czytelników. Placówka może zostać zgłoszona do akcji przez bibliotekarza lub nauczyciela współpracującego z dowolną biblioteką.

Podstrona z informacjami o konkursie, regulaminem akcji i linkiem do formularza zgłoszeniowego dostępna jest pod adresem: https://wydawnictwo-jaguar.pl/page/zwiadowcy-sa-swiatu-potrzebni-konkurs-dla-bibliotek

Do zgarnięcia PULA FANTASTYCZNYCH NAGRÓD DLA KILKUNASTU BIBLIOTEKI I ICH CZYTELNIKÓW.

By powalczyć o NAGRODĘ GŁÓWNĄ - pełne serie książek „Zwiadowcy” oraz „Drużyna” Johna Flanagana dla biblioteki, a także unikalne gadżety czytelnicze inspirowane serią „Zwiadowcy”, wystarczy między 1 października a 24 listopada 2023 roku wykonać dwa zadania konkursowe:

Zadanie 1: Przygotuj w swojej bibliotece i/lub na terenie placówki, w której mieści się biblioteka wystawę, zakątek czytelniczy i/lub gazetkę ścienną poświęcone twórczości Johna Flanagana, autora kultowych serii „Zwiadowcy” i „Drużyna”.

 Zadanie 2: Zbierz DRUŻYNĘ śmiałków i wspólnymi siłami zrealizujcie dowolną misję/akcję, która pokazuje, że ZWIADOWCY SĄ ŚWIATU POTRZEBNI, a ich empatia i odwaga, w połączeniu z licznymi cennymi umiejętnościami, mogą przysłużyć się innym i ułatwić im życie. Niech inspiracją staną się dla Was potrzeby i wyzwania, które dostrzeżecie w swoim najbliższym otoczeniu.

Gotowi do działania?

Nie możemy się doczekać, by nagrodzić dziesięć (lub więcej!) najciekawszych misji, a także przyznać moc wyróżnień i nagród specjalnych 

Na zgłoszenia czekamy do 24 września, a wyniki konkursu opublikujemy 15 grudnia.


comments powered by Disqus