CD-Action Expo - wakacyjne święto graczy

Autor: Media CD-Action Redaktor: Motyl

Dodane: 23-06-2023 16:52 ()


Redakcja CD-Action zaprasza na CD-Action Expo, wakacyjne święto graczy!

1 i 2 lipca 2023 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się druga edycja CD-Action Expo, największej w tej części Polski imprezy dla graczy. To między innymi okazja do świętowania 27. urodzin kultowego magazynu CD-Action razem z redakcją, obejrzenia na żywo finału oficjalnego turnieju Heroes of Might and Magic III, a także pogrania w gry nowe, retro oraz planszówki. Nie zabraknie strefy familijnej, w której znajdą się gry, komiksy i planszówki przeznaczone dla młodszych dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie! 

Na miejscu, w różnych punktach Hali będzie można spotkać redakcję CD-Action oraz porozmawiać z nimi podczas panelu na głównej scenie w Hali Stulecia. Przygotowano także liczne, okolicznościowe gadżety, w tym reprint pierwszego numeru CD-Action, który pierwotnie ukazał się 1 kwietnia 1996 roku!

Uczestnicy wydarzenia będą mogli odwiedzić między innymi:

  • strefę Family (klocki Lego, planszówki, komiksy, gry),

  • stoisko Nintendo (The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Splatoon 3, Mario Strikers: Battle League), 

  • polskich twórców i wydawców gier (m.in. Untold Tales, Frozen District),

  • strefę Retro

  • stoisko z oficjalną planszówka Heroes of Might and Magic III (Archon Studio)

  • punkty z gadżetami, książkami i zabawkami

  • a także rozgrywane na żywo finały Pucharu Polski w Heroesów III!

Wstęp na imprezę jest darmowy, lecz do sprzedaży trafiły również pakiety VIP zapewniające dostęp do limitowanych atrakcji. Odwiedzający, którzy zdecydują się zakupić taki pakiet, otrzymają też zestaw okolicznościowych gadżetów, w tym reprint pierwszego numeru CD-Action z 1996 roku.

Targom towarzyszy także wyjątkowe wydarzenie muzyczne. 2 lipca w Sali Koncertowej Radia Wrocław zagra Heroes Orchestra, która uświetni finały organizowanego przez nas Pucharu Polski w grę Heroes III. Zabrzmi muzyka z wydanej w 1999 roku, która po dziś dzień cieszy się kultowym wręcz statusem wśród kilku pokoleń graczy.

Szczegóły znajdują się pod adresem EXPO oraz na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku


comments powered by Disqus