Wiedźmy Kijowa powracają. Nowy tom magicznej powieści Łady Łuziny już 28 czerwca w księgarniach!

Autor: Insignis Redaktor: Motyl

Dodane: 23-06-2023 16:33 ()


Masza, Dasza i Katia nie zdążyły jeszcze ochłonąć po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym tomie „Wiedźm Kijowa”, a już czeka je kolejne wyzwanie. Oto bowiem na ich drodze staje bezwzględna Aknir, córka zmarłej wiedźmy Kyłyny i jej prawowita Dziedziczka. Aknir rzuca dziewczętom wyzwanie, a one znów dają się porwać wirowi szalonych wydarzeń.

Czy uda się im udowodnić, że zasłużyły, by nadal określać je mianem Kijowic?

„Wiedźmy Kijowa: Strzał w operze” Łady Łuziny to nasza iście magiczna premiera! Niezwykła kontynuacja historii o kobietach i magii rozpoczętej w tomie „Wiedźmy Kijowa: Miecz i krzyż”.

Już dziś możecie zakupić „Strzał w operze” przedpremierowo! Prapremiera odbyła się wprawdzie na festiwalu Pyrkon w Poznaniu, gdzie mieliśmy przyjemność gościć nadz

wyczaj ciepło przyjętą przez fanów Ładę Łuzinę, ale niemal wszystkie egzemplarze jej książek rozeszły się w mgnieniu oka!

Stwierdziliśmy, że skoro do oficjalnej premiery zostało jeszcze kilka dni, a nie każdy mógł odwiedzić nas na poznańskim Pyrkonie i zdobyć dla siebie egzemplarz „Strzału w operze”, to przygotujemy dla Was coś ekstra.

Wejdźcie na empik.com i wykorzystajcie kod „kijowica” – dzięki niemu zyskacie zniżkę 50% na obydwa dotychczas wydane tomy! Zaklinamy się, to nie pomyłka.

Zapraszamy na empik.com. Nie zwlekajcie, promocja trwa od 23.06 do 27.06!

Link do zakupu: https://bit.ly/wiedzmykijowa2

Uwaga, kod działa też na pierwszy tom Wiedźm Kijowa

Oficjalna premiera „Wiedźm Kijowa: Strzału w operze” tuż po zakończeniu promocji, czyli 28.06.2023!


comments powered by Disqus