Pyrkon i Teatr Muzyczny w Poznaniu ponownie łączą siły!

Autor: Pyrkon Redaktor: Motyl

Dodane: 14-05-2023 23:17 ()


Pyrkon łączy siły z Teatrem Muzycznym w Poznaniu!
 
Pyrkon, coroczny festiwal fantastyki, łączy siły z renomowanym Teatrem Muzycznym w Poznaniu, tworząc niesamowitą symbiozę kultury i rozrywki. W tym roku ponownie na Międzynarodowych Targach Poznańskich nie zabraknie atrakcji zgrabnie łączących ze sobą świat kultury wysokiej i popularnej.
 
 
Jedną z najważniejszych propozycji oferowanych przez Teatr Muzyczny w Poznaniu na Pyrkonie będzie koncert piosenek ze spektaklu „Kombinat”. Sztuka szturmem zdobyła serca poznańskiej widowni, a futurystyczną opowieść o walce z tytułowym Kombinatem obejrzały setki widzów. Jednym z najważniejszych elementów przedstawienia jest muzyka Republiki i Grzegorza Ciechowskiego. To właśnie takich hitów jak „Biała Flaga”, „Moja krew” czy tytułowy „Kombinat” będą mogli posłuchać uczestnicy Pyrkonu.
 
Miłośników teatralnej „kuchni” z pewnością ucieszą warsztaty, przygotowane przez specjalistów na co dzień pracujących w Teatrze Muzycznym. Pyrkonowicze będą mieli okazję wziąć udział w lekcji choreografii, poprawić swoje zdolności wokalne, a także odkryć tajniki dubbingu.
 
Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników cosplayu. Jeśli będziecie poszukiwać nowych inspiracji lub materiałów do swoich projektów, to być może znajdziecie je pośród wyprzedaży kostiumów z teatralnych magazynów. Z kolei zainteresowani make-up'em będą mogli zobaczyć pokaz charakteryzacji teatralnej. Profesjonaliści z Teatru Muzycznego w Poznaniu pokażą tajniki transformacji aktora w postać, na podstawie bohaterów znanych z „Rodziny Addamsów”. Trójka szczęśliwców będzie miała okazję zostać członkami tej mrocznej rodziny, gdyż osoby wyłonione w konkursie na Instagramie Teatru Muzycznego w Poznaniu będą poddane niezwykłej metamorfozie (szczegóły wkrótce na profilu Teatru).
 
Każde z tych wydarzeń stanowi unikalną okazję do zanurzenia się w świat fantastyki, teatru i muzyki. Niezależnie od tego, czy jesteście fanami teatru, muzyki, czy też pragniecie rozwijać swoje umiejętności artystyczne, oferta Pyrkonu i Teatru Muzycznego w Poznaniu z pewnością Was zainteresuje. Przygotujcie się na fascynującą podróż w świat marzeń i wyobraźni na Pyrkonie 2023!

comments powered by Disqus