Rusza kolejna era RedDragona

Autor: kessell Redaktor: kessell

Dodane: 04-09-2007 23:44 ()


Kolejna era RedDragona - strategicznej gry online będzie znana jako `Czas ognia`. Rozpoczyna się piątego września i jak zwykle będzie oznaczać cztery miesiące wojen, zasadzek - zmagań o dominację w tym niezwykle ciekawym świecie. Ogień oznacza więcej zniszczeń, walki jeszcze bardziej krwawe i często prowadzone, aż do wyniszczenia gospodarki i ekonomii jednej z walczących stron. Ale nie ma się czym przejmować, w RD nigdy nie traci się wszystkiego, po okresie wojny zawsze przychodzi czas odbudowy i gromadzenia środków, aby zmierzyć się z kolejnym przeciwnikiem.

 

 

RedDragon to jedna z pierwszych gier strategicznych rozgrywanych przez przeglądarkę, przynajmniej w tej części Europy - powstał przed 2000 rokiem, inspirował wiele innych projektów, doczekał się nawet `klonów` i ciągle cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Co więcej od półtora roku ponownie bezpłatny i intensywnie rozwijany przeżywa drugą młodość - prawdziwy renesans. Należy tu zaznaczyć, że nie jest to rozrywka dla `dzieci neostrady`, gra jest zbyt rozbudowana, jak również skomplikowana by mógł w nią grać każdy, raczej przyciąga ludzi z zacięciem i zdolnością myślenia, nie tylko taktycznego.

 

 

Wielką zaletą gry jest uczciwe podejście w temacie bezpłatności - nie ma jak w większości gier, że kto wyda więcej kasy, ten jest mocniejszy i wygrywa. Zwycięzca ostatniej ery, koalicja Soul Society, miała 9 księstw nieopłaconych, i 8 opłaconych, walczących wspólnie jak równy z równym. Kolejną prawdziwie turowy system, tury dodawane są raz dziennie i nie ma musu ślęczenia nad grą całą dobę czy logowania się co kilka godzin, bo inaczej `złomowanie`...

 

 

Do wyboru masz 10 ras różniących się zarówno możliwościami jak i stylem gry: od ludzi, elfów czy krasnuludów począwszy, poprzez gobliny czy hobbitów, skończywszy na tak egzotycznych jak Br-Ougowie. Zaś prawie tysiąc koalicji, składających się z od kilku do kilkunastu graczy, już czeka by jako sprzymierzeńcy wesprzeć Cię jako sojusznika, lub przetestować Twoje zdolności strategiczne na polu bitwy.

 

 

źródło:reddragon.pl

 

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...