Ile uniwersów odwiedzi Miles Morales?

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 20-03-2023 19:19 ()


W rozmowie z „Empire Magazine” scenarzysta i producent Christopher Miller opowiedział o skokach do innych rzeczywistości w sequelu Spider-Mana Uniwersum. Scenarzysta wspomniał, że akcja filmu rozgrywa się w pięciu różnych wszechświatach.

Nasza umowa z widzami polega na tym, aby dać im coś, czego nigdy wcześniej nie widzieli – powiedział Miller. Pierwszy film miał na celu wprowadzenie postaci do wymiaru Milesa — wyjaśnia Miller. Teraz chodzi o to, że Miles wyrusza w podróż do innych.

W tym samym wywiadzie współreżyser Joaquim Dos Santos powiedział, że zasadniczo nakręcił pięć filmów w jednym ze względu na to, jak solidne wydaje się każde uniwersum.

Z pięciu wszechświatów, które mają pojawić się w kontynuacji, znane są cztery, w tym Earth-65 Gwen Stacy, który można było zobaczyć w zwiastunach filmu i ma wyraźny akwarelowy styl, Mumbattan, miasto inspirowane Indiami, Nueva York - dom Spider-Mana 2099 (w tej roli Oscar Isaac) oraz Nowy Londyn, miasto, które będzie chronione przez Spider-Punka (Daniel Kaluuya).

Premiera Spider-Mana: Poprzez multiwersum zapowiedziana została na 2 czerwca 2023 roku. 


comments powered by Disqus