„Beniamin Ashwood” tom 6: „Ciężar korony” - zapowiedź

Autor: Fabryka Słów Redaktor: Motyl

Dodane: 16-03-2023 23:50 ()


Już 5 kwietnia ukaże się ostatni tom z Beniaminem Ashwoodem w roli głównej. Jego tytuł to Ciężar korony, a więcej szczegółów znajdziecie poniżej.  

 

Nadchodzi epickie zakończenie podróży Beniamina Ashwooda i jego drużyny.

Walka nieuchronnie zbliża się do ostatecznego rozstrzygnięcia. Wraz z kolejnymi sukcesami na barki Beniamina spada coraz większa odpowiedzialność.

Armia ochotników czeka na sygnał, by ruszyć do walki z demonami pod Północną Bramą. Wcześniej jednak tych ludzi trzeba wyżywić, wyposażyć a przede wszystkim - pokazać, że mają godnego przywódcę.

Bratobójcza wojna między królestwami wybuchnie lada moment i jeśli ma zostać powstrzymana, każdy dzień jest na wagę złota.

Zakulisowe rozgrywki Sanktuarium zaciskają śmiertelną pętlę na gardłach Beniamina i jego przyjaciół.

Zdecydowanie, los rzucił Beniaminowi wyzwanie, któremu sprostać jest niemal niemożliwością. Ale wszak dobrzy przywódcy się nie rodzą. Dobrym przywódcą się zostaje.

 

***

Natłok wielkich bohaterów w bitwie sprawia, że od razu pomyślałem, jak dobrze oglądałoby się to na wielkim ekranie. Zaczęło się od dobrej przygodówki, a tymczasem seria przekształciła się w bardzo dobry cykl fantasy.

- Chomiczkowe recenzje -

Nie wiem co zrobię ze swoim życiem po przeczytaniu kolejnego i ostatniego już tomu. Chyba zacznę serię od nowa.

- Kiiki_books -

Jeśli uwielbiacie takie fantastyczne historie, pełne magii, potworów i znakomitej przygody, to koniecznie powinniście sięgnąć po ten cudowny cykl, bo potrafi on naprawdę nieźle zaskoczyć.

- w_świecie_literatury -

Boże!, ależ to będzie smutek, kiedy ta książkowa przygoda się skończy!...

- Coś na półce -

 

***

A.C. Cobble

jest amerykańskim autorem serii książek o Beniaminie Ashwoodzie, a także serii The King’s Ranger oraz Cartographer. Mieszka w stanie Texas razem z żoną, trójką dzieci oraz psem żony. Zaczął pisać, gdy zrezygnował z kariery w świecie korporacji i od tego momentu stara się nadrobić stracony czas. Kiedy nie tworzy, swój czas poświęca na czytanie, jedzenie, picie, uprawianie ogródka i podróże.

Zainspirowana książkami, które czytał w dzieciństwie jego pierwsza seria Beniamin Ashwood, to klasyczna fantasy, opowiada o młodym mężczyźnie, który wyrusza w niesamowitą pełną przygód podróż w dziki, nieznany i niebezpieczny świat.


comments powered by Disqus