Wydawnictwo Egmont na Warszawskich Targach Fantastyki

Autor: Egmont Redaktor: Motyl

Dodane: 09-12-2022 23:06 ()


W dniach 10-11 grudnia br. w hali nr. 3 Centrum Targowo-Wystawienniczego EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 odbędzie się zimowa edycja Warszawskich Targów Fantastyki. Tym razem organizatorzy oprócz blisko dwustu stoisk Fantastycznych Wystawców, niesamowitej atmosfery oraz wielu spotkań autorskich przewidzieli sporo atrakcji dla fanów gier planszowych: panele z Gośćmi ze świata gier bez prądu oraz strefy gier planszowych.

Wydawnictwo Egmont zaprasza na stoisko oznaczone numerem 158, gdzie będzie można kupić komiksy i gry z rabatem 25% oraz zagrać w rodzinne gry planszowe z oferty wydawnictwa.

Podczas zimowej edycji targów wydawnictwo Egmont zaprezentuje na stoisku przede wszystkim bogatą ofertę komiksów dla dzieci i młodzieży oraz rodzinnych gier planszowych. Nie zabraknie również grudniowych nowości komiksowych. Fani zmagań przy planszy będą mogli pograć w kultowe gry z oferty wydawnictwa: „Ubongo” czy „Nogi Stonogi”, a także poczuć świąteczny klimat podczas rozgrywek w „Pędzące żółwie. Wyścig do choinki”.

W sobotę o godzinie 18:00 na targowej scenie odbędzie się panel dyskusyjny o rodzinnych grach planszowych, w którym weźmie udział Beata Sawoń – specjalistka ds. marketingu gier w wydawnictwie Egmont i psycholożka.

Warszawskie Targi Fantastyki powstały w 2015 roku z myślą o ludziach, którzy kochają fantastykę we wszystkich jej odcieniach i przejawach. To setki fantastycznych stoisk, spotkania z autorami, panele dyskusyjne i warsztaty. Szczegółowe informacje na temat imprezy oraz zasad uczestnictwa można znaleźć na stronie www.targifantastyki.pl


comments powered by Disqus