Nowy magazyn „He-Man and the Masters of the Universe”

Autor: Egmont Redaktor: Motyl

Dodane: 23-11-2022 13:51 ()


Wydawnictwo Story House Egmont wprowadza na rynek prasowy magazyn „He-Man and the Masters of the Universe” inspirowany serialem animowanym pod tym samym tytułem, który jest dostępny na platformie Netflix.

Pierwszy numer ukaże się 23 listopada 2022 roku. Szykuje się nie lada gratka dla najmłodszych fanek i fanów He-Mana i Władców Wszechświata. Magazyn można kupić w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju oraz na www.egmont.pl

Magazyn przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6. roku życia. Na 32 stronach miłośniczki i miłośnicy He-Mana i Władców Wszechświata będą mogli śledzić szalone przygody ulubionych bohaterów w komiksie. Dodatkowo w czasopiśmie znajdą liczne superaktywności i ciekawostki związane z historią Władców Wszechświata, grę planszową, plakat, maski He-Mana oraz Szkieletora do wycięcia. Do wydania dołączony jest wyjątkowy prezent – Miecz Mocy o długości 33 cm.

Serial „He-Man i Władcy Wszechświata” nawiązuje do słynnego serialu animowanego z lat 80.

Przedstawia znane wydarzenia z oryginalnej animacji w nowej oprawie graficznej. Bohaterem serialu jest wszechmocny nastolatek Adam, który wraz z bohaterską drużyną odmieńców odkrywa legendarną Moc Posępnego Czerepu. Dzięki temu mogą obronić Eternię przed złowrogim Szkieletorem. Pierwszy sezon serialu „He Man i Władcy Wszechświata” zadebiutował na platformie Netflix we wrześniu 2021 roku i złożyło się na niego dziesięć epizodów. Od 3 marca 2022 roku fani mogą oglądać drugi sezon.

Wprowadzenie magazynu wsparte jest kampanią online w serwisie Youtube oraz komunikacją w mediach społecznościowych i czasopismach z portfolio wydawnictwa.

„He-Man and the Masters of the Universe”

Redaktor prowadzący: Artur Skura

Product manager: Magda Multan

Liczba stron: 32 strony

Format: 208x278

Cena: 13,99 PLN

Grupa docelowa: 6+

Premiera: 23.11.2022


comments powered by Disqus