Przypominamy o Nocy księgarń w Fankomiksie

Autor: Fankomiks Redaktor: Motyl

Dodane: 02-10-2022 16:35 ()


Przypominamy, że już w najbliższy piątek, 7 października 2022 r., Noc księgarń. To wydarzenie organizowane od 2019 r., które obejmuje spotkania z autorami, kiermasze itp. Wśród księgarń, które biorą udział w wydarzeniu jest Fankomiks w Krakowie.

Na wieczór 7 października zapraszamy na spotkanie z Michałem Stonawskim poświęcone przede wszystkim książce „Paranormalne: Egzorcyzmy”, która w czerwcu 2022 ukazała się nakładem wydawnictwa Znak Koncept. W publikacji możemy przeczytać m.in. o tym kto może zostać egzorcystą, gdzie egzorcyści się szkolą, czy jak wygląda rytuał wypędzania złych duchów.

Wydarzenie zaplanowano na godzinę 19:00. Księgarnia Fankomiks znajduje się przy ul. Stefana Batorego 2 w Krakowie. Spotkanie poprowadzi Jan Lorek.

Michał Stonawski - pisarz, game/narrative designer, badacz zjawisk paranormalnych. W 2020 roku jego książka „Paranormalne: prawdziwe historie nawiedzeń” uzyskała status bestsellera Empiku, sprzedając się w ponad 20.000 egzemplarzy, kontynuacja „Paranormalne: Egzorcyzmy” miała premierę w czerwcu 2022 roku. Autor ma na swoim koncie także blisko 50 publikacji beletrystycznych w formie opowiadań, czy blisko 100 artykułów publicystycznych. Współpracował przy ponad 10 grach wideo, między innymi „Model Builder” (2022) czy „Car Detailing Simulator” (2022), oraz nad zapowiedzianą grą „Cooking Championship”.

 


comments powered by Disqus